Wypadek na DK 94 na wyjeździe ze Strażowa na Rzeszów. Dwie osoby ranne

W czwartek ok. godz. 15:20  doszło do wypadku na drodze krajowej 94 Łańcut – Rzeszów w rejonie skrzyżowania wyjazdu ze Strażowa na Rzeszów, zderzyły się dwa samochody osobowe, w wypadku ranne zostały dwie osoby.

Do zdarzenia doszło w okolicy Karczmy pod strzechą i Kolorado zderzyły się tam dwa samochody osobowe. To miejsce, gdzie kierowcy wyjeżdżają ze Strażowa na Rzeszów.

Jak wstępnie ustalili interweniujący na miejscu policjanci, 32- letnia kierująca citroen, wyjeżdżając z drogi powiatowej od Strażowa na DK94 (606 km 4h) na Rzeszów, nie ustąpiła pierwszeństwa 52-letniemu kierującemu opel corsa który jechał od Łańcuta w kierunku Rzeszowa. Kierujący i 25- letni pasażer opla zostali przewiezieni do szpitala. 

Na DK nr 94 jest w tej chwili zablokowany jest jeden pas ruchu w kierunku Rzeszowa. Ruch odbywa się wahadłowo, GDDKiA przewiduje, że utrudnienia mogą potrwać nawet do godz. 19.

Str@żów.pl
Str@żów.pl
Str@żów.pl

Zobacz także:

Wypadek na drodze krajowej nr 94 przy wyjeździe ze Strażowa na Rzeszów. Dwie osoby ranne

Wypadek przy wyjeździe ze Strażowa na Rzeszów. Dwie osoby ranne, [VIDEO]

Akcja zbierania podpisów pod petycją mieszkańców Strażowa w sprawie wybudowania prawoskrętu przy wyjeździe ze Strażowa na Rzeszów

Z ostatniej chwili. Kolejny wypadek na drodze krajowej nr 94 przy wyjeździe ze Strażowa na Rzeszów.

Budowa prawoskrętu dla pojazdów jadących od Strażowa czeka na decyzje Ministra Infrastruktury i Budownictwa

Akcja zbierania podpisów pod petycją mieszkańców Strażowa w sprawie wybudowania prawoskrętu przy wyjeździe ze Strażowa na Rzeszów

Dodaj komentarz