Wypadek przy wyjeździe ze Strażowa na Rzeszów. Dwie osoby ranne, [VIDEO]

W czwartek wieczorem doszło do wypadku na drodze krajowej 94 Łańcut – Rzeszów w rejonie skrzyżowania na Strażów, zderzyły się dwa samochody osobowe, w wypadku ranne zostały dwie osoby.

Do zdarzenia doszło po godz. 19:00 w okolicy centrum Kolorado zderzyły się tam dwa samochody osobowe volkswagen golf i audi, dwie osoby ranne, przewieziono do szpitala. To miejsce, gdzie kierowcy skręcają do Strażowa.

Zablokowany był jeden pas ruchu w kierunku Rzeszowa.

Jeden samochód nie ustąpiło pierwszeństwa skręcając z kierunku od Strażowa do Rzeszowa. W wyniku wypadku obydwa samochody wylądowały w rowie poza jezdnię. Na miejscu było kilka radiowozów, dwa wozy straży pożarnej i karetki pogotowia. Ruch odbywa się wahadłowo.


Aktualizacja
Podkarpacka policji potwierdza – ze wstępnych ustaleń wynika, że mieszkaniec gminy Krasne, który kierował volkswagenem golfem, jechał od strony Strażowa i wyjeżdżał w prawo w kierunku Rzeszowa. Kierowca ten nie udzielił pierwszeństwa przejazdu w wyniku czego doszło do zderzenia z jadącym z Łańcuta w kierunku Rzeszowa audi, którym kierował  mieszkaniec gminy Białobrzegi.

W wypadku ranni zostali kierowca i pasażerka VW golfa. Oboje trafili do szpitala. Kierowcy audi nic się nie stało, jechał sam. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Na skutek wypadku jeden pas ruchu z Łańcuta do Rzeszowa został zablokowany, ruch odbywa się wahadłowo.

źródło: YouTube

One thought on “Wypadek przy wyjeździe ze Strażowa na Rzeszów. Dwie osoby ranne, [VIDEO]

Dodaj komentarz