Ogłoszenia parafialne 33 Niedziela zwykła – 17.11.2019r.

1. W poniedziałek wspomnienie bł. Karoliny Kózki – patronki diecezji.

2. W środę w naszej parafii będziemy gościć relikwie św. Jana Pawła II w ramach peregrynacji w oddziałach AK w parafiach diecezji rzeszowskiej. Zapraszamy o godz. 17:00, Msza św., różaniec i Apel Jasnogórski z ucałowaniem relikwii. W czwartek od godz. 16:00 adoracja Najświętszego Sakramentu przy relikwiach J.P. II, Msza św. o godz. 17:00, różaniec, Apel Jasnogórski z ucałowałem relikwii. W piątek o godz. 16:00 modlitwa różańcowa i o godz. 16:30 pożegnanie z relikwiami J.P. II z perygrynacji i przekazanie do parafii Palikówka.

3. W przyszłą niedzielę uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Ostatnia niedziela roku liturgicznego i święto patronalne AK i KSM. Główne uroczystości w diecezji w katedrze rzeszowskiej o godz. 12:00. Na sumę dzieci z przedszkola i SP przychodzą do kościoła mając na głowie korony królewskie. Będzie uroczysta procesja i wspólny śpiew Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata. Gdy będzie ładna pogoda to dzieci z rodzicami gromadzą się przed kościołem.

4. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Bury Stanisława.

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Ciasnocha Małgorzata, 2)Płonka Wiesława, 3)Ryś Agnieszka, 4)Ślemp Sławomir, 5)Mokrzycka Mariola, 6)Koszela Renata, 7)Grabowska Monika, 8)Cyran Elżbieta, 9)Rajzer Anna, 10)Mikuszewska Barbara, 11)Gunia Justyna.
Bardzo proszę by co tydzień grupa sprzątająca zmieniała kwiaty przy ołtarzu. Skromne bukiety ale świeże.

6. W przyszłą niedzielę po każdej mszy św. Będzie można złożyć ofiarę pieniężną do puszek jako pomoc jesienna na WSD w Rzeszowie. Ta zbiórka zastępuje zbiórkę płodów rolnych
w ramach pomocy jesiennej dla alumnów WSD w Rzeszowie.

7. Kartki na wypominki są za ławkami na stolikach, przynosimy je do zakrystii by wspólnie modlić się za zmarłych z naszych rodzin, w dni powszednie o godz. 17:00, w niedzielę o godz. 15:50.

8. Msze św. w tygodniu o godz. 17:00, we wtorek, w piątek o godz. 7:00 i 17:00.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia


Dodaj komentarz