Ogłoszenia parafialne 22 Niedziela zwykła – 01.09.2019r.

1. Dzisiaj 80 rocznica wybuchu II wojny światowej. Modlimy się o pokój na świecie i za poległych na wojnie. O godz. 14:00 będą bić dzwony w każdej parafii.

2. Dzisiaj po południu od godz. 15:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja prowadzona przez Apostolat Margaretka, o godz. 16:00 Msza św. i w domu ludowym spotkanie organizacyjne. Zapraszamy.

3. Jutro rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. O godz. 8:00 Msza św. i o godz. 9:00 na stadionie przy szkole apel na rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2019/20.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W pierwszy piątek odwiedziny chorych od godz. 8:00, spowiedź od godz. 17:00, w sobotę zmiana tajemnic różańcowych, Nabożeństwo Fatimskie, składka na dzieła Radia Maryja i TV Trwam. W sobotę od godz. 17:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

5. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Rapiej Aleksandry.

6. Po wakacyjnej przerwie wznawia pracę chór parafialny. Zapraszamy osoby (młodzież i dorośli), które chcą i potrafią śpiewać aby mogli dzielić się talentem dla ubogacenia liturgii w naszej wspólnocie parafialnej, a także rozwijać siebie i czerpać radość ze śpiewania. Próby odbywać się będą w czwartki o godzinie 18:00 w domu ludowym.

7. Proszę aby chłopcy z klas młodszych zapisywali się na ministrantów, aby swoją obecnością i modlitwą, ubogacali liturgię w naszej parafii.

8. W przyszłą niedzielę w związku ze świętem narodzenia NMP na Mszach świętych o godz. 8:00, 10:30 poświęcenie ziarna na zasiewy.

9. 10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Maria Panek, 2)Grzegorz Chytry, 3)Bogaczowie, 4)Ewa Trojanowska, 5)Magdalena Puziewicz, 6)Barbara Krowiak, 7)Dominika Frączek, 8)Kinga Filipek, 9)Barbara Hajdera, 10)Teresa Kurc.

10. Msze św. w tygodniu w poniedziałek o godz. 8:00 i 18:00, od wtorku do soboty o godz. 18:00.

11. Zapowiedzi przedślubne:
Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:
Cezary Jan Draus syn Igora i Anny Maternia, st. wolny, ur. w Rzeszowie, zam. w Sion w Szwajcarii, parafia Sion – Szwajcaria z Dianą Anną Wisz córka Ryszarda i Marty Jabłońskiej, st. wolny, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie, parafia Strażów. Zap. II


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia


Dodaj komentarz