Ruszają 25. Rzeszowskie Juwenalia 2018

Już w najbliższy czwartek  (10 maja) o godzinie 15:00, na Rzeszowskim Rynku odbędzie się koncertowe rozpoczęcie i oficjalne przekazanie „władzy” nad miastem studentom! Następnie barwnym korowodem przejdziemy na Miasteczko Akademickie Politechniki Rzeszowskiej, gdzie czekać będą na nas 3 dni wspaniałych koncertów na 3 różnych scenach! Czas na Rynku umilą nam: 👉 niezastąpiony Studencki Zespół Pieśni i Tańca Politechniki Rzeszowskiej „POŁONINY” …

KSU, Beata i Bajm, Strachy na Lachy, Kult – to jedne z kilku gwiazd, które zobaczymy podczas 25. Rzeszowskich Juwenaliów. Impreza w tym roku będzie płatna.

RZESZOWSKIE JUWENALIA. KSU, Beata i Bajm, Strachy na Lachy, Kult – to jedne z kilku gwiazd, które zobaczymy podczas 25. Rzeszowskich Juwenaliów. Impreza w tym roku będzie płatna.

Juwenalia startują 16 kwietnia tygodniem ,,Kultura i Nauka Przodem”. Zaplanowano: Bitwę o Politechnikę, Nocne Kino, Wykład Szymona Mierzwy, Dzień z kołami Naukowymi, Inscenizacje Rycerskie, Konkurs Piosenki  Kill me with the Music, Dzień ze Studenckim Zespołem Pieśni i Tańca Połoniny.

23 kwietnia rozpocznie się tydzień ,,Sportowa Rozgrzewka”.

Przygotowano: dzień otwarty na ściance wspinaczkowej, pokazy street workout’u, bieg w piżamach na miasteczku akademickim, turniej Archery Tag, nocne zawody na orientację w budynku L na Politechnice Rzeszowskiej oraz Międzyuczelniany Turniej Piłki Halowej dla Władz Rzeszowskich Uczelni Wyższych.

Rzeszowska Szkoła Wyższa WSPiA przygotuje dla studentów zawody na policyjnym torze przeszkód oraz turniej na strzelnicy elektronicznej.

Jednym z planowanych projektów jest gra w hokeja, ale zamiast kijów uczestnicy będą grać mopami. Organizacja IAESTE przygotuje Igrzyska Studenckie, wymyślone przez kreatywnych studentów.

https://www.facebook.com/RzeszowskieJuwenalia/photos/a.621609124531659.1073741828.611748242184414/2400633239962563/?type=3&theater

Wielki Koncertowy Finał: 10 – 12 maja

Początek, jak zwykle, na Rzeszowskim Rynku. A później impreza przeniesie się na miasteczko Politechniki. Na scenie głównej zobaczymy  Sławomira, zespół Bajm, Kult, Enej, KSU, Luxtorpedę czy kabaret Czwarta Fala.

Na scenie klubowej m.in.: Mike Evans, Larsm.

Na scenie Pewex wystąpią m.in.: Chwytak & Dj Wiktor, Piękni i Młodzi, Mig. Podczas Hip Hop Raport Projekt Rzeszów zaprezentują się m.in.: Dixon 37, Małach, Dwa Te.

Wstęp na koncerty w dniach od 10 do 12 maja będzie darmowy dla studentów i uczniów szkół po okazaniu legitymacji.

Inni uczestnicy muszą wykupić bilety:

– w dniu imprezy przed wejściami:

– 15 zł bilet jednodniowy,

– 35 zł karnet trzydniowy,

– kupione w przedsprzedaży (dostępne od 17 kwietnia br.):

– 20 zł karnet trzydniowy I pula,

– 25 zł karnet trzydniowy II pula.

Przedsprzedaż biletów rozpocznie się już 17 kwietnia w następujących miejscach na terenie Rzeszowa:

Lord Jack, ul. Rynek 3, Pewex Pub, ul. Rynek 18, Piwa Świata, ul. Joselewicza 6, Anomalia Pub, ul. Joselewicza 6, Selectshop Millennium Hall poziom 2, Al. Kopisto 1, Selectshop Galeria Rzeszów poziom -1, Al. Piłsudskiego 44, Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej ds. Promień pok. 23 ul. Akademicka 1 DS. Promień.

http://rzeszowskiejuwenalia.pl/

https://www.facebook.com/RzeszowskieJuwenalia/

Dodaj komentarz