Z Wisłoka wydobyto samochód. Wewnątrz odkryto zwłoki [WIDEO]

Tragiczny finał poszukiwań nastolatek. Z rzeki Wisłok w miejscowości Tryńcza koło Przeworska na brzeg wyciągnięto daewoo tico którym jechały trzy zaginione nastolatki. W wydobytym samochodzie odkryto ludzkie zwłoki, dwóch mężczyzn i trzech kobiet.

Funkcjonariusze ustalają tożsamość osób, których ciała znajdują się w daewoo.

Na miejscu pod nadzorem prokuratora trwają policyjne czynności.

Policjanci i strażacy przez kilka godzin pracowali w okolicach rzeki Wisłok w Tryńczy w powiecie przeworskim. Czynności te były związane z poszukiwaniem trzech zaginionych nastolatek z powiatu przeworskiego. Użyty dziś przez strażaków sonar wskazał, że na dnie rzeki znajduje się duży przedmiot – prawdopodobnie samochód. Warunki były bardzo trudne, nurkowie kilka razy schodzili pod wodę. Przed godz. 16 na brzeg wyciągnięto fioletowe daewoo tico w środku odkryto ludzkie ciała – dwóch mężczyzn i trzech kobiet.

Trwają oględziny samochodu. Policjanci ustalają tożsamość osób, których ciała znajdują się wewnątrz auta. Na miejscu pod nadzorem prokuratora prowadzone są czynności zmierzające do ustalenia dokładnych okoliczności tego tragicznego zdarzenia i tożsamości ciał osób znajdujących się w aucie.

Z Wisłoka w Tryńczy wydobyto samochód – wewnątrz odkryto zwłoki – Nowe fakty

źródło: policja.pl

Tragiczny finał poszukiwań nastolatek.

Policja wstępnie potwierdziła tożsamość ofiar. Kobiety, to poszukiwane nastolatki z Tryńczy, mężczyźni to ich znajomi w wieku 24 i 27 lat

TRYŃCZA: Z ostatniej chwili. W odnalezionym pojeździe marki Tico znajdują się ofiary. Jest to pojazd w którym ostatni raz były widziane poszukiwane trzy dziewczyny.
Nasz reporter zbiera dla Was informacje. Niebawem więcej szczegółów.

 

Nie wiadomo jeszcze, co było przyczyną tej tragedii, jednak – jak informuje policja – w pobliżu mostu na Wisłoku odkryto ślady kół samochodu. Auto skręciło z polnej drogi, wjechało do rzeki i zatonęło.

Zobacz więcej zdjęć na facebook.com/strazacki

źródło: strazacki.pl

One thought on “Z Wisłoka wydobyto samochód. Wewnątrz odkryto zwłoki [WIDEO]

Dodaj komentarz