Ogłoszenia parafialne Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 26.11.2017r.

1. Dziś uroczystość Chrystusa Króla – święto patronalne Akcji Katolickiej I KSM-u. Na zakończenie Mszy św. odmówimy Akt Przyjęcia Chrystusa za Króla i Pana.

2. We wtorek Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja grupy dla Intronizacji NSPJ w naszej parafii za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

3. W środę święto św. Andrzeja Apostoła.

4. We czwartek o godz. 17:00 spotkanie kandydatów do sakramentu Bierzmowania.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź w pierwszy piątek od godz. 16:00, odwiedziny chorych od godz. 8:00. W sobotę zmiana tajemnic różańcowych i składka na dzieło Radia Maryja i TV Trwam. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Puziewicz Zofii.

6. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent „Czas przygotowania na przyjście Pana”. W Adwencie zachęcamy do trzeźwości.

7. Caritas Diecezji Rzeszowskiej po raz kolejny organizuje zbiórkę żywności i środków czystości pod nazwą „Torba Miłosierdzia”, oraz rozprowadza Świece Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom 2017 r. Świeca mała 5 zł, świeca duża 12 zł. Panie z parafialnego Zespołu Caritas rozprowadzają „Torby Miłosierdzia” i zbierają ofiary za świece, które są na stoliku za ławkami. Bądźmy ofiarni.

8. Radni parafialni dyżurują w zakrystii i przyjmują wpłaty na potrzeby parafii.

9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1) Magdalena Puziewicz, 2)Barbara Krowiak, 3)Dominika Frączek, 4)Kinga Filipek, 5)Barbara Hajdera, 6)Teresa Kurc, 7)Jolanta Świeboda, 8)Agata Rutkowska, 9)Agata Grabowska – Głuszak 10)Magdalena Mazur.

10. W zakrystii są kalendarze misyjne na ścianę w cenie 5 zł.

11. Wypominki w tygodniu w listopadzie o godz. 17:00 i Msza św. Zapraszam.

11. Pan Organista będzie kontynuował roznoszenie opłatków na stół wigilijny. Przy okazji otrzymania opłatków składamy ofiary. Ofiara ta to wynagrodzenie całoroczne i okazanie wdzięczności panu organiście za pracę wśród nas.
W sobotę 2 grudnia br. od kościoła prawą i lewą stroną w kierunku Krzemienicy tj. od domu 211 do figurki św. Antoniego oraz w kierunku p. Jana Rejmana granica Strażów-Krzemienica do domu 55.
W niedzielę 3 grudnia br. od godz. 12:00 do godz. ok 16:00/ na Olszyny w stronę kościoła prawą i lewą stroną oraz za torami od domu nr 41 do 52.

Trasa Pana Organisty na sobotę 3.12.2017 r. od godz. 09:00 do ok. 20:00


Trasa Pana Organisty na niedzielę 3.12.2017 r. od godz. 12:00 do ok. 16:00


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia


źródło: youtube.com

Dodaj komentarz