Ogłoszenia parafialne 32 Niedziela zwykła 06.11.2016 r.

1. Dziś po mszach świętych zbiórka ofiar do puszek w związku z VIII Dniem Solidarności z Kościołem Prześladowanym w Iraku pod hasłem „Pokój dla Iraku”. Po Mszy św. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja, po południu od godz. 15:30, o godz. 16:00 wypominki i Msza święta. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Kawy Józefy.

2. We wtorek po Mszy św. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja Grupy dla Intronizacji NSPJ w Parafii.

3. W środę 9 listopada Święto Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.

4. W piątek 11 listopada 98 Rocznica Odzyskania Niepodległości i święto narodowe. Modlimy się w intencji ojczyzny, wywieszamy przed domami flagi narodowe. Msza św. tylko o godz. 9:00, wcześniej wypominki.

5. W przyszłą niedzielę przybędzie proboszcz z utworzonej niedawno w naszym dekanacie parafii p.w. Św. Jana Pawła II (koło Auchan) w Rzeszowie i będzie głosił kazanie oraz zbierał datki na tacę na budowę świątyni. Bądźmy ofiarni. Bóg zapłać.

6. Rzeszowskie Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta serdecznie dziękuje za pomoc w organizacji zbiórki płodów rolnych na terenie parafii. Członkowie towarzystwa oraz jego podopieczni w codziennych modlitwach proszą Pana Jezusa o błogosławieństwo i opiekę dla ludzi dobrej woli. Bóg zapłać za ofiary pieniężne dla WSD w Rzeszowie jako pomoc jesienną. Zebrano 656,50 zł. Bóg zapłać.

7. Radni parafialni dyżurują w zakrystii i przyjmują wpłaty na ogrodzenie kościoła. Ofiarodawcom składamy „Bóg zapłać”.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na poniedziałek i sobotę do sprzątania kościoła proszę następujące osoby: 1)Hazik Jakub 2)Dłurzyńska Monika 3)Hess Helena 4)Ładońska Małgorzata 5)Pasierb Bogusława 6)Lis Eliza 7)Koń Barbara 8)Dragan Izabela.

9. W tygodniu msze św. o godz. 17:00 poprzedzone wypominkami, 11 listopada tylko Msza św. o godz. 9:00 i wypominki.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaźródło: youtube.com

Dodaj komentarz