NIEPOKONANI RZESZÓW 2022 – Koncert charytatywny

Już po raz trzeci Fundacja Promocji Sportu, Zdrowia i Sztuki – „PIERSI” ma przyjemność zaprosić na niezwykły koncert charytatywny z cyklu NIEPOKONANI.

Dwa wcześniejsze koncerty odbyły się w Opolu 2017 i 2018 roku.

Tym razem koncert odbędzie się 20 listopada w hali widowiskowo-sportowej PODPROMIE w pięknym Rzeszowie i nosi nazwę … NIEPOKONANI – RZESZÓW 2022

Nazwa imprezy to: „NIEPOKONANI – RZESZÓW 2022”. Po dwóch, bardzo udanych koncertach w Opolu, postanowiliśmy zorganizować taki koncert w Rzeszowie. Artyści, którzy wystąpią w tym koncercie zrzekli się całkowicie honorariów oraz zwrotów kosztów podróży. Przyjaciele zaproszeni przez zespół PIERSI – założyciela fundacji, również w tym roku nie zawiedli i wystąpią w tym wyjątkowym koncercie w bardzo silnej reprezentacji.

Przyjaciele zaproszeni przez zespół PIERSI – założyciela fundacji – również i tym razem nie zawiedli. Na scenie zaprezentują się gwiazdy polskiej i ukraińskiej sceny muzycznej.

Obok zespołu PIERSI wystąpią przyjaciele z Ukrainy:

– LUIKU
– JORYJ KŁOC

oraz

– GOLEC uORKIESTRA
– CZADOMAN
– SŁAWOMIR
– FUTURE FOLK
– ŁZY
– DOC
– ZUZIA KAPRAL
– MAY
– EMILIA SZYBIAK

Wspaniała zabawa gwarantowana!

30 % dochodu z koncertu przekażemy na budowę Szpitala Protezowego we Lwowie. Pozostałe środki zostaną przeznaczone na wsparcie dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami, które chcą rozwijać swoje pasje sportowe i artystyczne. Dofinansujemy ich udział w obozach rehabilitacyjno – sportowych i warsztatach artystycznych, zakupimy sprzęt muzyczny i sportowy, opłacimy trenerów i nauczycieli, przyznamy stypendia.

Koncert odbędzie się pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa.
Honorowym Ambasadorem koncertu jest Rafał Wilk
Grono darczyńców i partnerów koncertu jest liczne i cały czas się powiększa.

BILETY do nabycia na stronie www.ticketmaster.pl w cenie 69 zł (I pula)
poniżej link kierujący do zakupu biletów: https://www.ticketmaster.pl/search?keyword=NIEPOKONANI%20

– Więcej informacji o wydarzeniu pod adresem: www.fundacjapiersi.pl oraz www.niepokonani-rzeszow2022.pl,

W tym roku 30% z dochodów koncertu postanowiliśmy przekazać na budowę kliniki protezowej we Lwowie, dlatego też zaprosiliśmy naszych Przyjaciół – Artystów z Ukrainy. Dotychczas z pozyskanych pieniędzy na rzecz dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami chcących rozwijać swoje pasje sportowe i artystyczne zrealizowaliśmy m.in. takie działania jak: zakupy sprzętu sportowego dla klubów i sekcji sportowych, ufundowaliśmy stypendia, sfinansowaliśmy udział w obozach sportowo-rehabilitacyjnych dla ponad 60 młodych osób, dokonaliśmy zakupów sprzętu muzycznego dla szkół specjalnych oraz zorganizowaliśmy liczne warsztaty na których dzieci i młodzież z niepełnosprawnościami rozwijała swoje pasje i zdolności artystyczne. To tylko niektóre z naszych działań.

Mamy nadzieję, że Państwa udział w koncercie pomoże w przygotowaniu wspaniałego, pięknego widowiska, a pozyskane w ten sposób środki, pomogą przede wszystkim w walce z wykluczeniem społecznym młodych ludzi, którzy dotknięci niepełnosprawnością często zamykają się w czterech ścianach swoich domów i tam depresyjnie patrzą w przyszłość. Na wielu przykładach sportowców i artystów, którym pomagamy, chcemy pokazać, że każdy może, że trzeba starać, aby stać się NIEPOKONANYM !!!

Dodaj komentarz