Koncert Jednego Serca Jednego Ducha 31 maja w Rzeszowie

Koncert Jednego Serca Jednego Ducha to największy w Europie chrześcijański koncert uwielbieniowy. Co roku jest nas 30-40 tys. i stale ta liczba rośnie. Wspólnie tworzymy Rodzinę, która poprzez śpiew chwali swego Stwórcę!

To jedno z największych wydarzeń religijnych w Europie. Ponad 200 artystów co roku w Boże Ciało staje na scenie w rzeszowskim Parku Sybiraków, by wspólnie z wiernymi uwielbiać Boga. Pragniemy pokazać, jak piękna może być muzyka inspirowana duchem, jak można przy niej bawić się i odnaleźć swoją godność i miejsce w Bożym ogrodzie.
Pomysłodawcą koncertu jest Jan Budziaszek, perkusista legendarnego zespołu Skaldowie, który do współpracy przy koncercie zaprosił najlepszych muzyków w kraju. Od 2003 roku grają z nami: Marcin Pospieszalski (kierownik muzyczny), Hubert Kowalski, Leopold Twardowski, Beata Bednarz, Lidia Pospieszalska, Joachim Mencel, Tomas Celis Sanches, Tamara Przybysz, Agnieszka Musiał, Robert Cudzich, Piotr Jankowski, Małgorzata Komorowska, Daniel Pomorski, Łukasz Kluczniak, Piotr Baron, a ponadto muzycy Filharmonii Rzeszowskiej oraz połączone chóry młodzieżowe.
Każdy koncert jest wydarzeniem niepowtarzalnym, jedynym w roku, dlatego w święto Bożego Ciała nie może Cię zabraknąć w Rzeszowie.

– Chcecie posłuchać dobrej muzyki ?
– Taak!!!
– To sobie zagrajcie sami! Bo człowiek naprawdę może być szczęśliwy tylko wtedy, gdy sam coś tworzy własnymi rękami.

W ten sposób, każdego roku w Boże Ciało Jan Budziaszek zaczyna koncert Jednego Serca Jednego Ducha.

Wszyscy zgromadzeni – na scenie i przed sceną – należą do uczestników i wykonawców koncertu.

Wystarczy przyjść raz – a nie opuścisz już żadnego kolejnego! Nie wierzysz? Zobacz namiastkę na http://www.jednegoserca.pl/ !

Będzie również dostępna transmisja internetowa w serwisach: YouTube, Facebook oraz TV Trwam.

Do zobaczenia w Rzeszowie! 🙂

Dodaj komentarz