Policja szuka trzech zaginionych nastolatek. Wyszły z domu w Boże Narodzenie

Policjanci poszukują trzech zaginionych mieszkanek gminy Tryńcza, które w 25 grudnia br. wyszły z domu i do chwili obecnej nie wróciły. Poszukiwane kobiety to – Klaudia Bura lat 19, Dominika Nagórna lat 18 oraz jej siostra Anna Nagórna lat 16.

Z ustaleń policji wynika, że 25 grudnia br. około godz. 16 trzy koleżanki prawdopodobnie udały się na spotkanie z kolegami, z którymi miały pojechać na pizzę. Następnego dnia rano, kiedy dziewczyny nie wróciły do swoich domów, rodziny zaczęła ich szukać. Niestety, wszelkie próby nawiązania kontaktu z córkami, jak również odnalezienie ich nie przyniosły rezultatu. Wczoraj do Komisariatu Policji w Sieniawie zgłosili się rodzice, aby zgłosić zaginięcie córek. Obecnie policjanci z sieniawskiego komisariatu prowadzą poszukiwania za zaginionymi:

Klaudia BuraKlaudia Bura lat 19 – szczupła budowa ciała, wzrost około 165 cm, waga około 48 kg, włosy blond do ramion, oczy niebieskie, twarz podłużna. W chwili wyjścia z domu ubrana była w czarną sukienkę przed kolano, ciemna kurtkę do pasa z kapturem obszytym kożuszkiem, rajstopy czarne, czarne kozaki zamszowe na obcasie.

 

 

Dominika NagórnaDominika Nagórna lat 18 – szczupła budowa ciała, wzrost około 168 cm, waga około 50 kg, włosy ciemne z jasnymi pasemkami, proste do ramion, oczy brązowe, twarz okrągła. W chwili wyjścia z domu ubrana była w spodnie jeansowe koloru ciemnego, różową koszulę z krótkim rękawem, czarny żakiet, kurtka koloru granatowego z kapturem obszytym kożuszkiem, buty sportowe marki Puma – czarne z zielonymi elementami.

 

Anna NagórnaAnna Nagórna lat 16 – szczupła budowa ciała, wzrost około 165 cm, waga około 50 kg, włosy długie koloru ciemny blond, oczy piwne, twarz podłużna smukła. W chwili wyjścia z domu ubrana była w różową sukienkę, czarne kozaki, czarną kurtkę z kapturem obszytym kożuszkiem.

Wszystkie osoby mogące posiadać informacje na temat miejsca pobytu zaginionych proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Przeworsku tel. (16) 64 12 310, (16) 641 24 26 lub telefon alarmowy 997.

źródło: policja.pl

– Tych mężczyzn w wieku 24 i 27 lat także nie ma obecnie w domu. Policjanci byli na miejscu, ale rodzina do tej pory nie zgłosiła i nadal nie zgłasza ich zaginięcia

Zaginione dziewczyny poruszają się prawdopodobnie fioletowym daewoo tico w towarzystwie dwóch młodych mężczyzn.

Nie wiadomo, czy przebywają jeszcze na terenie województwa podkarpackiego. Policja czeka na potencjalne sygnały z innych regionów.

Ostatni raz dziewczyny były widziane w towarzystwie dwóch mężczyzn na stacji benzynowej w Wólce Małkowej. Policja potwierdza tę informację.

Jak poinformowała nas rodzina zaginionych nastolatek, dziewczyny nie były ubrane na wyjazd i nie zabrały ze sobą dokumentów z domu. Nie posiadały paszportów. Nie korzystały z kart płatniczych ani nie zabrały pieniędzy z domu.

– Gmina Tryńcza, Leżajsk oraz Przeworsk są przeszukane. Dodatkowo sprawdzano rzeki San i Wisłok oraz nabrzeże po obu stronach. Poinformowane są o zaginięciu straż graniczna, straż pożarna, policja, gopr i wojsko. Na chwilę obecną informujemy fundacje, które wspierają w takich działaniach. Udostępnień mamy ponad 10000 więc około miliona osób poszukuje dziewczyn, a ich dalej nie ma!!! Dziewczyny mogą być przetrzymywane. Prosimy o rozwieszanie plakatów i informacji z naszym numerem telefonu. W Bieszczadach już to robimy. Prosimy o kontakt pod numerami 579237362, 607433086 – napisała do nas na Facebooku Joanna Podgórska.

źródło: http://www.nowiny24.pl/wiadomosci/podkarpacie/a/w-trynczy-kolo-przeworska-zaginely-trzy-nastolatki-w-ich-poszukiwania-zaangazowalo-sie-tysiace-internautow,12801486/

Z Wisłoka wydobyto samochód. Wewnątrz odkryto zwłoki [WIDEO]

Dodaj komentarz