Ogłoszenia parafialne 31 niedziela zwykła 05.11.2017r.

1. We wtorek próba Scholi o godz. 16:00.

2. W środę po Mszy św. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja Grupy Intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Brzykowskiej Zdzisławy.

3. We czwartek o godz. 17:00 spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.

4. W sobotę 11 listopada br. 99 rocznica Odzyskania Niepodległości i święto narodowe. Msza św. w intencji ojczyzny o godz. 9:00 i przemarsz pod pomnik Grunwaldu z złożeniem kwiatów przez delegacje gminne i parafialne.

5. W niedzielę 12 listopada, będziemy przeżywać IX Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, pod hasłem „Ocalmy chrześcijan na Bliskim Wschodzie”. Po mszach świętych zbiórka ofiar do puszek na ten cel.

6. Radni Parafialni dyżurują i przyjmują wpłaty na odnowienie dzwonnicy i bramy wejściowej. Bóg zapłać dotychczasowym ofiarodawcom.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1) Agnieszka Sieradzka, 2)Iwona Barnat, 3)Lucyna Wierzbicka, 4)Katarzyna Laskowska, 5)Agnieszka Szpyrka, 6)Irena Nowak, 7)Urszula Więcek, 8)Joanna Pietraszek, 9)Halina Salach.

8. Wypominki w tygodniu o godz. 17:00 i Msza święta, w niedzielę wypominki o godz. 15:45 i Msza święta. We wtorek Msza św. rano o godz. 7:00 i 17:00, w sobotę tylko o godz. 9:00, w niedzielę na sumie Chrzest Dziecka.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia


Dodaj komentarz