Autobusy Transport Osobowy A&B nadal będą obsługiwać linie Strażów – Rzeszów.

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom autobusy prywatnego przewoźnik firmy Transport Osobowy A&B Antoni Bytnar nie znikają ze strażowskich drug i nadal będą wozić mieszkańców sołectwa Strażów na lini Strażów – Rzeszów – Strażów, zgodnie z obowiązującym w dniu dzisiejszym rozkładem jazdy. Dla pasażerów oznacza to jedno – nic się nie zmieni, i do pracy lub do szkoły dojadą tymi samymi pojazdami co do tej pory. A może za niedługo nowszymi autobusami?

Wiadomość ta z pewnością ucieszy mieszkańców m.in. Strażowa i Krasnego, którzy po raz kolejny interweniowali  w sprawie utrzymania obsługi przez dotychczasowego przewoźnika linie.
Czy w rezultacie planowanym przejęciem linii przez MKS? W tej sprawie władze gminy prowadziły intensywne rozmowy i spotkania ze Związkiem Gmin Podkarpackiej Komunikacji Samochodowej  w celu zapewnienia mieszkańcom regularnego transportu na linii Strażów – Rzeszów.

Według opublikowanej w dniu dzisiejszym informacji na stronie gminy Krasne Właściciel firmy Transport Osobowy A&B Pan Antoni Bytnar w dniu 25 stycznia 2017 r.  złożył oświadczenie o następującej treści:

“zobowiązuję się względem Gminy Krasne do świadczenia w okresie od dnia 25 stycznia 2017 r. do dnia 31 grudnia 2017 r. usług w zakresie transportu zbiorowego w transporcie drogowym na trasie Strażów – Rzeszów oraz Rzeszów – Strażów z wykorzystaniem moich środków transportu zgodnie z obowiązującym w dniu dzisiejszym rozkładem jazdy”.

źródło: gminakrasne.pl

 

A&B Transport Osobowy
Rozkłady jazdy

POBIERZ NOWY ROZKŁAD JAZDY (plik pdf)

 

 

 

 

Dodaj komentarz