1 urodziny Serwisu Informacyjnego strazow.pl

Właśnie drodzy czytelnicy minął nam roczek serwisu informacyjnego strazow.pl. W poniedziałek 29 sierpnia br. niezależny i obiektywny serwis internetowy strazow.pl skończył rok.

Strona została uruchomiona 29 sierpnia 2015 roku.  Przez ten czas serwis ugruntował swoją pozycję w Internecie, jako jeden z najpopularniejszych niezależnych i obiektywnych stron, gdzie można znaleźć informacje na temat dotyczące miejscowości sołectwa Strażów. Przez portal przewinęło się dziesiątki tysięcy użytkowników, którzy – mam nadzieję – odnaleźli tu odpowiedzi na swoje pytania i spędzili miło czas.
Z tej okazji DZIĘKUJEMY Wam – czytelnikom za to, że poświęciliście czas na to, by śledź na bieżąco informacje wydarzenia.
Dzięki Wam ten serwis istnieje i istnieć będzie.
Ja jako administrator serwisu strazow.pl obiecuję, że nadal będę oddawał swoje “serce i nerkę” oraz poświęcać wiele czasu aby portal strazow.pl rozwijać i doskonalić.

Żeby nie były to puste słowa to zdradzę rąbka tajemnicy mówiąc, że zgłosiliśmy stronę serwisu strazow.pl do IV edycji ogólnokrajowego konkursu „SOŁECTW@ w sieci”.

 

Dodaj komentarz