Ogłoszenia parafialne 31 Niedziela zwykła – 30.10.2022 r.

1. We wtorek 1 listopada uroczystość Wszystkich Świętych. Do południa Msze św. jak w każdą niedziel. Po południu Msza św. o godz. 13:00 z procesją na cmentarz i modlitwami za zmarłych. Przedstawiciele Rady Parafialnej i grup duszpasterskich od godz. 8:00 zbierają ofiary pieniężne do puszek na utrzymanie cmentarza (zapłata za wywóz śmieci). Bądźmy ofiarni. Za udział w nabożeństwach 1.XI i 2.XI do 8.XI odwiedzenie cmentarzy zyskujemy odpust zupełny i ofiarujemy go za zmarłych – za dusze w czyśćcu cierpiące. W listopadzie od 9.XI zyskujemy odpust cząstkowy nawiedzając cmentarz należy pomodlić się za zmarłych, wyzbyć się przywiązania do grzechów, przystąpić do spowiedzi i komunii św., nawiedzić kościół, odmówić Ojcze Nasz, Wierzę w Boga i jakiejkolwiek modlitwy wg. intencji Ojca Świętego.

2. W środę wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Msze św. godz. 7:00, 7:30, 17:00. Wypominki za zmarłych (karteczki są na stolikach za ławkami), wypełnione z ofiarami przynosimy do zakrystii i wkładamy do koperty na konkretny dzień do odmówienia. W dzień powszedni wypominki za zmarłych o godz. 17:00 i Msza św., w niedzielę o godz. 9:30 i Msza św. w środę od godz. 16:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź w pierwszy piątek od godz. 16:00. Odwiedziny chorych od godz. 8:00. W pierwszą sobotę zmiana Tajemnic Różańcowych, składka na radio Maryja i TV Trwam.

4. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Katarzyny Gancarz.

5. Bóg zapłać za ofiary pieniężne składane w kopertach na witraż do kościoła ze strażowa z nr. 66, 377a, 448a, 90b, 19. Proszę o dalsze wpłaty, by można jak najszybciej rozpocząć wykonanie witraża (s. Bierzmowania).

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Marzena Kistella – Ślemp 2)Mariola Mokrzycka 3)Renata Koszela 4)Elżbieta Cyran 5)Monika Grabowska 6)Anna Rejzer 7)Rożek Jolanta 8)Katarzya Kloc 9)Barbara Mikuszewska i nowi mieszkańcy.

7. Od 1 listopada ks. Paweł w Przemyślu rozpoczyna odprawianie Mszy św. Gregoriańskich za dusze śp. Józefy Szypsiak.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia.


DZIŚ ZBAWIENIE PRZYSZŁO DO TEGO DOMU

Intencje mszalne od 31.10. do 06.11.2022 r.

Litania do Wszystkich Świętych

Nowenna za dusze czyśćowe

KOMUNIKATY KURII – 31. Niedziela zwykła, 30.10.2022 r.

Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny

Rzecznik KEP: Odwiedzając cmentarze, zadbajmy o nasze bezpieczeństwo

Papież do Polaków: Zachęcam, abyście modlitwą i gestami solidarności wspierali posługę misjonarzy

Czy Halloween to zagrożenie duchowe?

Halloween to święto demona

Konferencja „W poszukiwaniu wychowawczych inspiracji”

Dodaj komentarz