XV Podkarpackie Targi Edukacyjne EduSalon

W dniach 25-26 lutego 2020 r. w G2A ARENA Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce pod Rzeszowem odbędą się XV Podkarpackie Targi Edukacyjne EduSalon.

Oferta targów skierowana jest do uczniów wszystkich klas szkół średnich, a w szczególności tegorocznych maturzystów oraz nauczycieli. W imprezie udział potwierdziły publiczne i prywatne uczelnie wyższe z całej Polski oraz z zagranicy (m. in. z Anglii, Danii, Holandii), szkoły policealne oraz doradcy zawodowi.

W programie przewidziano m.in.: warsztaty dla uczniów, porady psychologów z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Rzeszowie, którzy pomogą wszystkim niezdecydowanym osobom w określeniu preferencji i zainteresowań zawodowych, określeniu kierunku kształcenia i wyborze uczelni, a także o wyborze zawodu oraz kiermasz „starych książek”, organizowany przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną w Rzeszowie, w czasie którego uczestnicy targów będą mieli okazję skorzystać z bogatej oferty książek dla młodzieży, uczniów, studentów i dorosłych.

Wstęp na wydarzenie jest wolny. Targi udostępnione dla zwiedzających w godzinach od 9 – 14.

Pełna oferta targów dostępna na stronie www.edukacja.targirzeszowskie.pl

Dodaj komentarz