W prezencie badania profilaktyczne na Dzień Babci i Dziadka w ZOZ nr 2 w Rzeszowie

Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka, 22 stycznia 2020 r. Zespół Opieki Zdrowotnej nr 2 w Rzeszowie zaprasza seniorów na bezpłatne badania oraz konsultacje z dietetykiem, trenerem fitness i wizażystką.

W Przychodni Specjalistycznej – Centrum Diagnostycznym w Rzeszowie przy ul Fredry 9 w dniu 22 stycznia w godzinach od 8.00 do 13.00 będzie możliwość wykonania bezpłatnej spirometrii bez skierowania. Dodatkowo będą wykonywane pomiary ciśnienia tętniczego oraz poziomu cukru we krwi a także EKG.

Chętni będą mogli skorzystać z porad dietetyka, dowiedzieć się jak jeść zdrowo oraz jak z pomocą zbilansowanej diety zredukować nadwagę. Dodatkowo dietetyk dokona pomiaru masy i składu ciała na specjalnej wadze.

Oprócz tego, wszyscy zainteresowani będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji kosmetycznych, a także porozmawiać z trenerem personalnym.
Od doświadczonej położnej, obecne Panie będą mogły się nauczyć profesjonalnego samobadania piersi.

ZOZ Nr 2 w Rzeszowie przygotował również zaproszenia na bezpłatne badania laboratoryjne : lipidogram, PSA, TSH oraz Żelazo + wapń.

Oferta jest skierowana do Babć i Dziadków, którzy ukończyli 45 rok życia. Zachęcamy do skorzystania z naszej propozycji i zadbania o zdrowie.

Zapraszamy.

Dodaj komentarz