5. Ogólnopolski Festiwal „Reggae nad Wisłokiem”

RZESZÓW. 5. OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL „REGGAE NAD WISŁOKIEM” odbędzie się w sobotę 1 czerwca 2019 roku w Parku Kultury i Wypoczynku w Rzeszowie (Bulwary) i będzie stanowił połączenie uroczystego jubileuszu imprezy z obchodami Dnia Dziecka.

Gwiazdą wieczoru będzie ikona polskiej sceny reggae – grupa Maleo Reggae Rockers. Imprezie towarzyszyć będą dodatkowe atrakcje w strefie dla dzieci Reggaeland oraz rodzinnej strefie Chillout.

Ogólnopolski Festiwal „Reggae nad Wisłokiem” to przewodnia plenerowa impreza Rzeszowskiego Domu Kultury, która została wybrana przez mieszkańców Rzeszowa spośród pięciu propozycji w konkursie pod nazwą „Wybierz imprezę na 5-lecie Rzeszowskiego Domu Kultury”. Podczas dotychczasowych, czterech odsłon imprezy wielotysięczna publiczność miała okazję usłyszeć na żywo czołowych przedstawicieli polskiej i międzynarodowej sceny reggae, takich jak Mesajah, Ghetto Priest, Jamal, Vavamuffin, Dark Angel czy TABU.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: www.facebook.com/events/413292642566505

Maleo Reggae Rockers to grupa założona w 1997 roku przez Dariusza „Maleo” Malejonka, znanego z zespołów Izrael, Armia czy Arka Noego. Grupa ma na koncie trzynaście wydanych płyt, dwie nominacje do Fryderyka, cztery występy na Przystanku Woodstock oraz setki zagranych koncertów.

Dodaj komentarz