Ogłoszenia parafialne 2 Niedziela Wielkanocna czyli Niedziela Miłosierdzia Bożego-28.04.2019r.

1. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Caritas.

2. Przed ołtarzem do koszy składamy ofiary pieniężne z „Jałmużny Wielkopostnej” przeznaczone na Caritas dla potrzebujących. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

3. Dziś rozpoczynają się Misje Parafialne, prowadzą je oo. Redentoryści – o. Andrzej i o. Ryszard, którzy podadzą dokładny plan rekolekcyjny na cały tydzień.

4. 1 maja o godz. 10:30 tj. w środę dzieci komunijne otrzymają poświęcone książeczki, a młodzież z kl. III gimnazjum i VIII klasy, kandydaci do Sakramentu Bierzmowania 1 maja w środę na Mszy św. o godz. 18:00 otrzymają poświęcone krzyże i książeczki. Obecność obowiązkowa.

5. 2 maja w czwartek po Mszy św. o godz. 19:00 spotkanie dla rodziców młodzieży w tym roku bierzmowanej.

6. W środę 1 maja rozpoczęcie Nabożeństw Majowych w dni powszednie o godz. 18:00, a 3 maja i w niedzielę o godz. 15:45. Zapraszam.

7. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź codziennie przed Mszą św. i w środę według porządku misyjnego. We czwartek 2.V. od godz. 10:30 odwiedziny chorych, w sobotę Nabożeństwo Fatimskie o godz. 18:00 z poświęceniem Krzyża Misyjnego. Składka na dzieła Radia Maryja i TV Trwam. Zmiana tajemnic różańcowych. Na Nabożeństwo Fatimskie przynosimy świece.

8. W piątek uroczystość NMP Królowej Polski, odpust parafialny. Msze św. godz. 8:00, 11:00 suma odpustowa, 16:00. Zapraszam.

9. 5 maja w niedzielę zakończenie misji o godz.10:30 i uroczysta suma pod przewodnictwem ks. Bpa Stanisława Jamrozka z Przemyśla połączone z Jubileuszem Parafii 70 lecie powstania i 10 lat od konsekracji kościoła.

10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na czwartek na godz. 10:30 przed odpustem, oraz w sobotę na godz. 11:30 do sprzątania następujące osoby:
1)Bożena Ruszel, 2)Bernadetta Rąb, 3)Ewa Chmiel, 4)Małgorzata Krauz, 5)Lucyna Kawalec, 6)Elżbieta Kula, 7)Elżbieta Czapor, 8)Janina Rząsa, 9)Małgorzata Weber, 10)Janina Papiernik, 11)Zdzisława Błońska, 12)Barbara Rejman, 13)Renata Nowak, 14)Teresa Grzesik.

11. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Kamińskiej Zofii.

12. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:
1)Kamil Gabriel Grabowski, stan wolny, s. Stanisława i Michaliny, Sobczyszyn, ur. Rzeszowie, zam. w Strażowie, parafia Strażów z Julitą Katarzyną Cyrnek, st. wolny, córka Bogdana i Marii Pasierb, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie parafia Strażów. Zap. I
2)Karol Cieślicki, stan wolny, syn Adama i Janiny Buda, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie, parafia Strażów z Karoliną Wiolettą Skrobacz, st. wolny, córka Kazimierza i Urszuli Rutkowska, ur. w Rzeszowie, zam. W Strażowie, parafia Strażów. Zap. I
3)Marcin Krupa, st. wolny, syn Adama i Zdzisławy Szczepańska, ur. w Rzeszowie, zam. w Malawie, parafia Malawa z Klaudią Marią Nycz, st. wolny, córka Wacława i Beaty Drżał, ur. w Rzeszowie. zam. w Strażowie, parafia Strażów. Zap. I


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia


Dodaj komentarz