HBO szuka statystów. Ruszają zdjęcia do 3. sezonu „Watahy”

Już w lutym ruszą zdjęcia do 3. sezonu popularnego serialu, którego akcja toczy się w Bieszczadach „Wataha”. Poszukiwani są statyści w każdym wieku, również dzieci o egzotycznej urodzie.

Pod koniec ubiegłego roku HBO potwierdziło rozpoczęcie przygotowań do 3. sezonu „Watahy”. Na nasze ekrany znów wrócą: Leszek Lichota, Aleksandra Popławska, Andrzej Zieliński, Dagmara Bąk, Maciej Mikołajczyk, Jacek Lenartowicz, Jarosław Boberek, Mariusz Saniternik, Andrzej Konopka i Piotr Żurawski.

Granica między Ukrainą a Polską, a tym samym Unią Europejską ciągle nas inspiruje, a nasze Bieszczady są po prostu piękne i fascynujące. Wracamy w tam, bo gdzie jak nie w Bieszczadach można nakręcić trzeci sezon „Watahy”. Będzie niebezpiecznie, mrocznie i nieprzewidywalnie. Przed nami kilka miesięcy ciężkiej pracy – mówi w rozmowie z „Telemagazynem” Bogumił Lipski, producent Watahy z ramienia HBO.

Natomiast Johnathan Young, VP Original Programming and Production z HBO Central Europe w rozmowie z Telemagazynem dodaje: – Cieszymy się, że możemy powrócić do wyjątkowej scenerii Bieszczad, by zrealizować kolejny sezon jednego z naszych najbardziej popularnych seriali. Jak udowodniły poprzednie sezony „Watahy” oraz nasz najnowszy polski serial „Ślepnąc od świateł” jest zapotrzebowanie na polskie produkcje nie tylko na lokalnym rynku, ale również w Europie Środkowej i poza nią.

Za scenariusz trzeciego sezonu „Watahy” odpowiadają Piotr Szymanek (head writer), Katarzyna Tybinka oraz Marta Szymanek. Producentami ze strony HBO Polska są Bogumił Lipski i Izabela Łopuch (executive producer). Producentem nadzorującym z ramienia HBO Europe jest Johnathan Young. Producentem ze strony ATM GRUPA jest Andrzej Muszyński. Oba dotychczasowe sezony „Watahy” można oglądać w HBO GO.

Ruszają castingi

Informację o tym, że ruszają castingi, potwierdziła też agencja Stars Impresariat. „Auuu ten #weekend nie mógł się zacząć lepiej! W nagraniach kolejnego sezonu WATAHY, czyli najchętniej oglądanego serialu #HBO, wezmą udział statyści i epizodyści #STARS Impresariatu! Na początek zapisujemy chętnych (w każdym wieku!) z okolic Bieszczadów!
Jeśli chcecie wziąć udział w nagraniach, prześlijcie aktualne zdjęcie, nr telefonu, imię i nazwisko oraz miejscowość zamieszkania na adres wataha@stars-impresariat.pl” – poinformowali na swojej stronie Facebookowej.

Okazuje się jednak, że do 3. sezonu „Watahy” poszukiwani są nie tylko dorośli. Stars Impresariat, poszukuje też dzieci o egzotycznej urodzie. Dziewczynek i chłopców, w wieku 3-13 lat, tylko z województw małopolskiego i podkarpackiego.

Zgłoszenia [imię i nazwisko dziecka i rodzica, numer kontaktowy, wiek i aktualne zdjęcia + miasto zamieszkania] można wysyłać na: wataha@stars-impresariat.pl

Zdjęcia 17 lutego w Bieszczadach!

FOT. MATERIAŁY PRASOWE HBO POLSKA

Źródło:Gazeta Bieszczadzka

Dodaj komentarz