Ruszają zapisy na Dziecięcy Uniwersytet Techniczny. Nowa rejestracja

Spread the love

Już za kilka dni rusza rejestracja na nowy projekt Fundacji Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu Dolina Lotnicza, który jest wynikiem podpisania umowy o współpracy z Uniwersytetem Rzeszowskim – Dziecięcy Uniwersytet Techniczny.

Bezpłatne zajęcia odbywające się w Rzeszowie przeznaczone są dla dzieci ze szkół podstawowych w wieku od 7 do 12 lat z województwa podkarpackiego. Zakres merytoryczny zajęć „Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego” będzie tożsamy z podobnymi zajęciami uniwersytetów dziecięcych prowadzonymi na całym świecie, za czym idzie także z prowadzonym do 2018 roku przez Fundację, zajęciami w ramach projektu „Politechniki Dziecięcej”.

Zapisy online na stronie internetowej rozpoczną się 12 lutego o godzinie 10.00 i potrwają do 19 lutego do godziny 23.59.59. Więcej informacji na stronie https://dolina-wiedzy.pl/dut/

Dziecięcy Uniwersytet Techniczny to zajęcia popularnonaukowe, skierowane do dzieci ze szkół podstawowych w wieku 7-12 lat. Zajęcia odbywać się będą w 5 lokalizacjach: Rzeszowie, Mielcu, Dębicy, Ustrzykach Dolnych oraz Stalowej Woli.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę projektu www.dolina-wiedzy.pl/dut

Dodaj komentarz