Policjanci odnaleźli zaginioną 14-letnią Natalię z Rzeszowa. Co się z nią działo?

Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionej 14-letniej Natalii z Rzeszowa. W sobotę po południu policjanci odnaleźli zaginioną 14-letnią Natalię. Dziewczynka ukrywała się w zaroślach w Rudnej Małej. Od wczoraj niemal bez przerwy dziewczynki szukało kilkudziesięciu policjantów z rzeszowskiej komendy miejskiej. Dziewczynka cała i zdrowa została przekazana pod opiekę matki.

W czwartek w południe 14-latka wyszła z domu, miała zaraz wrócić. Gdy nieobecność przedłużała się rodzina podjęła próbę odnalezienia jej na własna rękę. W piątek po południu zawiadomiła o zaginięciu funkcjonariuszy.

W podjętych niezwłocznie poszukiwaniach uczestniczyła większość policjantów z rzeszowskiej komendy. W pierwszej kolejności funkcjonariusze sprawdzili rzeszowskie szpitale, oraz dworce. Przeszukali galerie i centra handlowe gdzie dziewczynka lubiła spędzać czas. Kryminalni zbierali informacje o kontaktach i miejscach gdzie mogła przebywać. Ustalone adresy były niezwłocznie sprawdzane. Komunikat o zaginięciu została przekazany do kierowców MPK i taksówkarzy, a za pośrednictwem mediów do publicznej wiadomości.

Do przełomu w poszukiwaniach doszło dzisiaj. Policjanci z wydziału kryminalnego uzyskali kolejną informacje o możliwym miejscu pobytu zaginionej. Sprawdzając ją około godz. 14.30 odnaleźli Natalię w Rudnej Małej. Dziewczynka ukrywała się w trudno dostępnych zaroślach. Okazało się, że jest cała i zdrowa. Została przekazana pod opiekę matki.

źródło: podkarpacka.policja.gov.pl

Dodaj komentarz