Ogłoszenia parafialne 23 niedziela zwykła 10.09.2017r.

1. W poniedziałek o godz. 18:00 zbiórka ministrantów i lektorów. Zachęcamy do zapisu nowych kandydatów na ministrantów. Próba scholi w poniedziałek o godz. 17:00. We wtorek 12.09 br. w Rzeszowie Uroczystość MB RZESZOWSKIEJ.

2. W środę po Mszy św. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy dla Intronizacji NSPJ naszej parafii.

3. W czwartek 14.09. Święto Podwyższenia Krzyża Świętego i po Mszy św. spotkanie dla bierzmowanych z kl. III gimnazjum z całej parafii.

4. W piątek koronkę do Miłosierdzia Bożego prowadzi Caritas parafialny. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Bury Stanisława.

5. W przyszłą niedzielę 51 Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu i składka do puszek na Katolickie Radio Via. To też trzecia niedziela miesiąca i składka na potrzeby parafii (remont dzwonnicy). Można w zakrystii również składać indywidualne ofiary na remont dzwonnicy. „Bóg zapłać”.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1) Maria Pikor, 2)Urszula Skrobacz, 3)Ludmiła Pietraszek, 4)Katarzyna Gancarz, 5)Sławomir Józefczyk,6)Bożena Józefczyk, 7)Jadwiga Wilk, 8)Anna Rydzik, 9)Małgorzata Hospod,10)Maikowie, 11)Małgorzata Migut.

7. Diecezjalny Opiekun Apostolatu Margaretka zaprasza na 1 Diecezjalne Rekolekcje Apostolatu Margaretka w Domu Rekolekcyjnym bł. Karoliny w Porębach Dymarskich w dniach 22-24 września 2017 r. Szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń.

8. Msze św. w tygodniu o godz. 18:00, w poniedziałek i w piątek tylko rano o godz. 7:00. W sobotę msza św. Ślubna, a wieczorem Chrzest dziecka.

Rzeszowskie Dożynki Diecezjalne 2017 w Parku Papieskim [Zdjęcia]


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaźródło: youtube.com

Dodaj komentarz