Ogłoszenia parafialne 13 niedziela zwykła 02.07.2017r.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, Wystawienie Najświętszego Sakramentu, a po południu od godz. 15:30.

2.Składka przeznaczona jest na WSD w Rzeszowie.

3. We wtorek 4 lipca od godz. 17:00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja w ramach Adoracji Diecezjalnej.

4. W środę po mszy św. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja grupy dla intronizacji NSPJ w naszej parafii, za grzechy nasze i całego świata.

5. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca, w pierwszy piątek spowiedź od godz. 17:00, odwiedziny chorych od godz. 8:00.

6. 37 Przemyska Archidiecezjalna Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę grupa św. Urszuli z Łańcuta przychodzi do parafii w Strażowie, dnia 6 lipca (czwartek) 2017 r. około godz. 11:15. Pielgrzymi proszą o przyjęcie około 120 osób. Odpowiedzialni za przyjęcie pielgrzymki parafialny Zespół Caritas i Towarzystwo Społeczno – Kulturalne w Strażowie. Zapraszam jak co roku do pomocy wszystkich chętnych parafian.

7. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Lidii Jachowicz.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby: 1) Irena Barnat, 2)Maria Dec, 3)Aneta Świątoniowska, 4)Maria Kiwała, 5)Tomasz Kiwała, 6)Zofia Ruszel, 7)Grażyna Puziewicz, 8)Marta Michnar, 9)Jan Kawa, 10)Anna Kawa.

9. Msze święte w tygodniu o godz. 18:00, w lipcu i sierpniu we wtorki i czwartki msze św. tylko rano o godz. 7:00, też rano w tym tygodniu w środę, w piątek i sobotę. Ze względu na Diecezjalną Adoracje Najświętszego Sakramentu w tym tygodniu we wtorek Msza św. o godz. 18:00.

10. Zapowiedzi przedślubne:

Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:  
1)Adam Sebastian Wilk syn Krzysztofa i Haliny Wiącek, stan wolny, zam. w Domatkowie parafia Domatków z Dominiką Krystyną Borowiec, córka Janusza i Małgorzaty Urban, stan wolny, zam. w Strażowie parafia Strażów. Zap I


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia
źródło filmu : youtube.com

materiał: parafia.strazow.pl

 

Dodaj komentarz