Ogłoszenia Parafialne Niedziela – Oktawa Narodzenia Pańskiego – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – 01.01.2017r.

1. W piątek Uroczystość Objawienia Pańskiego. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę 8:00, 10:30, 16:00. Rocznica Sakry Biskupiej Ks. Bpa Kazimierza i Ks. Bpa Edwarda. Modlimy się w ich intencjach. 6 stycznia obchodzony jest Misyjny Dzień Dzieci. Składka przeznaczona jest na Misje. Nie obowiązuje post piątkowy. Na sumie Chrzest dziecka.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź codziennie przed Mszą świętą. W tym tygodniu różaniec prowadzi Róża Kłęk Haliny.

3. Za tydzień niedziela Chrztu Pańskiego. Koniec okresu Narodzenia Pańskiego – tradycyjny śpiew kolęd do 2 lutego.

4. Radni Parafialni dyżurują w zakrystii i przyjmują wpłaty na ogrodzenie kościoła. Dotychczasowym ofiarodawcom składamy Bóg zapłać.

5. W niedzielę 8 stycznia 2017 r. W Instytucie Teologiczno-Pastoralnym w Rzeszowie spotkanie opłatkowe dla członków i sympatyków stowarzyszenia przyjaciół WSD w Rzeszowie o godz. 10:00.

6. Trwa wizyta duszpasterska – kolęda:
w poniedziałek od godz. 15:00 – 20:00,
wtorek, środa, czwartek od godz. 16:00 – 20:00,                  
w sobotę od godz. 9:00 – 16:00.
Plan Kolędy: dalszy ciąg po tej stronie co kościół, w stronę szkoły, Skotnika, do Grunwaldu od poniedziałku do czwartku. W sobotę od Bażantarnii od Kota Krzysztofa w stronę rodziny Gaweł – Strażów Granica.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na poniedziałek i sobotę do sprzątania kościoła proszę następujące osoby:
1)Magdalena Grabowska 2)Rędzia Bogumiła 3)Oczoś Beata 4)Szałęga Beata 5)Kumor Maria 6)Małgorzata Pierzchała 7)Karolina Kula 8)Irena Kalisiak.

8. Odwiedziny chorych przed pierwszym piątkiem, który wypada 6 stycznia w czwartek od godz. 8:00.

9. Msze św. w tygodniu w poniedziałek o godz. 9:00, wtorek do czwartku o godz. 7:00, w sobotę (I sobota miesiąca) o godz. 18:00 zmiana tajemnic różańcowych. Składka na Radio Maryja i TV Trwam.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaźródło: youtube.com

Dodaj komentarz