Gorąca atmosfera w gminie Krasne przed referendum – TVP3 RZESZÓW

W dniu dzisiejszym na antenie TVP3 RZESZÓW w regionalnym wydaniu informacyjnym Aktualności z 7.10.2016 godz. 18:30 został przestawiony reportaż “Gorąca atmosfera w gminie Krasne przed referendum”.
23 października jej mieszkańcy będą decydować w referendum o połączeniu z Rzeszowem. Emocje rosną z każdym dniem, bo nie brakuje ani zwolenników ani przeciwników takiego rozwiązania. Władze stolicy województwa przekonują, że połączeni opłaci się mieszkańcom Krasnego.Cały reportaż do Zobaczenia w materiale TVP3 Rzeszów – Aktualności z 7.10.2016 godz. 18:30

One thought on “Gorąca atmosfera w gminie Krasne przed referendum – TVP3 RZESZÓW

  1. Boja sie o stolki i utrate wladzy nad ludem ktory na kazda zmiane drzy bo to…bo tamto. Ludzie starsi boja zmian przyzwyczajeni do korzeni wjejskich i ojcowizny. Dzis pola stoja odlogiem nikt nie wypasa krow owiec a i konia ciezko dostrzec. O co chodzi . Nie mozemy byc ciagle z tylu. Placac podatki czy tu czy tam czy cos zyskujemy…. No wlasnie te odlogi zaczna nabierac wartosci. Lepiej sprzedac i niech ktos to zainwestuje madrze. A nie placic podatek . W kazdej miejscowosci jest pewna grupa wazeliniarzy i karierowiczow ktorzy zrobia loda kazdemu by tylko byc na topie. Wszedzie ich pelno od kosciola po urzedy itd. Ci ludzie boja sie utraty wplywow i znajomosci. Osobiscie mialem rozmowe z Panem Wojtem i nie pomogl mi zwyklemu smiertelnikowi tylko wybral to aby zrobic dobrze grupie karierowiczow i wazelniarzy lokalnych. Czas to zmienic Strazow za Rzeszoem i przeciwko UG Krasne. Jestesmy zawsze na samym koncu w podziale srodkow. Teraz UG szczyci sie ze silownie wubudowali ….pytam komu i po co? Marnotrastwo. Popieram Fetenca i incjatywe Benka Czajkowskiego. Czas skonczyc z robieniem z ludzi baranow i wciskaniem ciemnoty. Czy dzis czy za jakis czas bedziemy dzielnica najpiekniejszego miasta Rzeszoa. Tego zycze mieszkancom calej gminy. Grupie wazelniarzy i dupowlazom zycze …Wezcie sie do pracy a nie robcie kariere na tych ktorzy nie do konca rozumieja o co chodzi.

Dodaj komentarz