Ogłoszenia parafialne 26 Niedziela zwykła 25.09.2016 r.

1. Dzisiaj zbiórka do puszek na potrzeby Katolickiego Radia „VIA”.

2. Dzisiaj 25 września obchodzony jest Światowy Dzień Serca. Oddział Podkarpacki Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz Centrum Medyczne „Medyk” zapraszają na Rynek w Rzeszowie w niedzielę w godz.12.00-18.00 na bezpłatne badania i edukację, co dla serca jest ważne, połączone z występami artystycznymi i atrakcjami dla dzieci.

3. We wtorek po Mszy św. wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji NSPJ w parafii. Różaniec tym tygodniu prowadzi róża Kłęk Haliny.

4. Radni Parafialni dyżurują w zakrystii i przyjmują wpłaty od parafian na ogrodzenie kościoła. Dotychczasowym ofiarodawcom składamy „Bóg zapłać”.

5. W piątek spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania. Początek Mszą św. o godz. 18:00.

6. W sobotę 1 października br. początek Nabożeństw Różańcowych i wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus. To też pierwsza sobota miesiąca, o godz. 18:00 Msza św. połączona z Procesją Różańcową z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Po Mszy św. zmiana Tajemnic Różańcowych. Na Mszy świętej składka na Radio Maryja i TV Trwam. Dzieci szkolne i młodzież gimnazjalna za uczestnictwo w Nabożeństwie Różańcowym otrzymają planszę ze znaczkami. Zapraszam wszystkich parafian na Różaniec w sobotę na godz. 18:00, w niedzielę o godz. 15:30, w dni powszednie o godz. 17:30. Dzieci z kl. III Szkoły Podstawowej 2 października br. w niedzielę o godz. 10:30 będą miały poświęcenie i rozdanie różańców z racji Pierwszej Komunii Św.

7. W przyszłą niedzielę składka na cele diecezjalne.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na poniedziałek i sobotę do sprzątania kościoła proszę następujące osoby:
1)Pikor Maria, 2)Skrobacz Urszula, 3)Pietraszek Ludmiła, 4)Gancarz Katarzyna, 5)Józefczyk Sławomir, 6)Józefczyk Bożena, 7)Wilk Jadwiga, 8)Wilk Anna, 9)Rydzik Anna, 10)Hospod Małgorzata, 11)Migut Małgorzata.

9. Zapowiedzi przedślubne:
Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

Sebastian Marcin Głuszczyk syn Janusza i Jadwigi Dec, stan wolny, ur. w Bielsko – Białej, Parafia Piaseczno MB Różańcowej z Dorotą Aleksandrą Malec, córka Marka i Haliny Kopeć, stan wolny, ur. w Rzeszowie, Parafia Strażów. Zap. II

10. Msze św. w tygodniu o godz. 18:00, w sobotę też rano o godz. 7:00, po południu o godz. 14:00 msza św. Ślubna i o godz. 17:00 obrzęd chrztu św. W niedzielę o godz. 16:00 chrzest dziecka.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaźródło: youtube.com