Zaproszenie na koncert poświęcony Ulmom pt. “Nie ma większej miłości”

Organizatorzy beatyfikacji rodziny Ulmów zapraszają na koncert pt. “Nie ma większej miłości”, który odbędzie się dn. 9 września 2023 r. o godz. 18 na stadionie w  Markowej. Szczegóły znajdują się na stronie: www.ulmowie.pl

Wstęp wolny.

Wstępne informacje o Koncercie 9 września 2023 – godzina  18.00Wielki Koncert z okazji beatyfikacji pt. „Nie ma większej miłości” J 15,13

(na stadionie, scena główna w miejscu beatyfikacji, wstęp wolny)

Niosąc w sercach przykład miłości i poświęcenia dla bliźniego, jaki nam ofiarowała rodzina Ulmów, mamy szansę inaczej spojrzeć na nasze życie, na rodzinę, na międzyludzką solidarność, na przebaczenie, które płynie z Miłosierdzia Boga… Ich poświęcenie zobowiązuje nas do afirmacji miłości, życia i rodziny – wartości najważniejszych w życiu.

I te właśnie wartości są inspiracją koncertu i wyznaczają jego scenariusz.

Koncert będzie zawierał kilka merytorycznych warstw przenikających się ze sobą i układających w jedną opowieść. A będą to: wybrane piosenki, materiały filmowe i graficzne (w tym fotografie autorstwa Józefa Ulmy i inne ze zbiorów Muzeum Polaków Ratujących Żydów podczas II wojny światowej im. Rodziny Ulmów w Markowej) ilustrujące te utwory, świadectwa rodzin, cytaty z nauczania św. Jana Pawia II i Papieża Franciszka.

Konstrukcyjnie koncert będzie składał się z kilku części, które poruszą poszczególne tematy: rodzina, rodzice, dom, wiara i Bóg w naszym życiu, Ojczyzna, czyli wartości, na których budujemy swoje postawy życiowe, a tak naprawdę początek życia, do którego zmierzamy, a którego finałem jest Niebo.

Aparat wykonawczy i ekipa producencka:

JUSTYNA STECZKOWSKA
BAŚKA GIEWONT
GABI GĄSIOR
MAŁGORZATA MARKIEWICZ
MAREK PIEKARCZYK
GILAT SHIMON VITAL
DAMIAN UKEJE
PECTUS
FULL POWER SPIRIT
MAŁA ARMIA JANOSIKA
GOSPEL RAIN
Prowadzenie: PAULINA GUZIK I FRANCISZEK COFTA
Scenariusz i reżyseria: GRZEGORZ SADURSKI
Kierownictwo muzyczne: GRZEGORZ GŁUCH
Producent: MAŁGORZATA CASTRO
Koncert zostanie zrealizowany w ścisłej współpracy z Organizatorem – Caritas Archidiecezji Przemyskiej.

Dodaj komentarz