Ogłoszenia parafialne 3 Niedziela Wielkanocna – 01.05.2022r.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Składka przeznaczona na WSD w Rzeszowie. Bóg zapłać ofiarodawcom. 1 maja to dzień modlitwy za ludzi pracy i rozpoczynamy nabożeństwa majowe ku czci NMP, w tygodniu o godz. 18:00 i Msza św., w niedzielę o godz. 15:40. Zapraszam dzieci, młodzież, dorosłych.

2. We wtorek uroczystość odpustowa Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze św. jak w każdą niedzielę. Na sumie o godz. 11:00 procesja wokół kościoła. Do niesienia feletronów na odpust proszeni są rodzice komunijni i rocznicowi proszę zabrać chorągwie. Spowiedź pół godziny przed Mszą św.


Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski i Święto Konstytucji 3 Maja

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek, pierwsza sobota miesiąca, w pierwszy czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00 i adoracja grupy intronizacyjnej. W pierwszy piątek odwiedziny chorych od godz. 8:00, spowiedź od godz. 17:00. W pierwszą sobotę zmiana Tajemnic Różańcowych, składka na radio Maryja i TV Trwam i rozpoczęcie nabożeństw Fatimiskich. Na procesję przynosimy świece.

4. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Lidii Jachowicz.

5. W przyszłą niedzielę o godz. 11:00 Pierwsza Komunia Święta dla dzieci z kl. III SP. Spowiedź dla dzieci i ich rodziców, rodziny w sobotę od godz. 10:00 do 11:00. To też niedziela rozpoczynająca tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.

6. W niedzielę 15 maja o godz. 11:00 rocznica Pierwszej Komunii Św. dla dzieci z kl. IV.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Teresa Rejman, 2)Mariusz Mazur, 3)Zofia Janik, 4)Beata Trzyna, 5)Ewelina Kopeć, 6)Magdalena Grędyna, 7)Krystyna Jastrząb, 8)Barabra Jastrząb, 9)Irena Kwiecień, 10)Grzegorz Kwiecień.
Bóg zapłać rodzicom komunijnym za generalne sprzątanie przy kościele.

8. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:
Tobiasz Łukasz Wdowik syn Andrzeja i Anny Natańskiej, stan wolny, ur. w Łodzi zamieszkały w Kraczkowej z Natalią Julią Dąbrowską córka Franciszka i Haliny Grad, stan wolny, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie. Zap. II


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia.


Litania Loretańska

DOJRZEWANIE DO ŚWIATOWEJ MISJI PIOTRA I APOSTOŁÓW

KOMUNIKATY KURII – 3. Niedziela Wielkanocna, 01.05.2022 r.

Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski i Święto Konstytucji 3 Maja

Nabożeństwo Majowe

3 maja: Ogólnopolskie dziękczynienie za beatyfikację Kard. Wyszyńskiego na Jasnej Górze

Film „Gratias Domine” o pięknie Bożego stworzenia

1-7 maja: XIV Ogólnopolski Tydzień Biblijny

Papież wspomina 8. rocznicę kanonizacji św. Jana Pawła II

 

Dodaj komentarz