Ogłoszenia parafialne 22 Niedziela zwykła – 29.08.2021r.

W środę 1 września przypada 82. rocznica wybuchu II wojny światowej.

1. W środę 1 września rozpoczęcie roku szkolnego. Spowiedź dla dzieci i młodzieży codziennie 30 min przed Mszą św. o godz. 8:00 w intencji dzieci szkolnych, nauczycieli, pracowników szkolnych, rodziców o bł. Boże w nowym roku szkolnym. Dyrektor SP w Strażowie informuje, że z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego na stronie internetowej szkoły zamieszczono szczegółowy harmonogram spotkań z wychowawcami klas w dniu 1 września.

2. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Zoifii Kamińskiej.

3. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek, pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź w pierwszy piątek od godz. 17:00. Odwiedziny chorych od godz. 8:00. W pierwszą sobotę miesiąca składka na radio Maryja i TV Trwam, zmiana tajemnic różańcowych, Nabożeństwo Fatimskie z procesją. Przynosimy lampiony. Od godz. 17:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej.

4. W przyszłą niedzielę na Jasnej Górze dzień ogólnopolskiego dziękczynienia za plony.

5. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na WSD w Rzeszowie.

6. W związku z dramatyczną sytuacją setek tysięcy Afgańczyków, którzy z powodu przejęcia władzy w tym kraju przez Talibów Konferencja Episkopatu Polski zdecydowała, aby niedziela 5 września była Dniem Solidarności z Afgańczykami i zbiórkę do puszek na ten cel. Caritas Polska za pośrednictwem Caritas w Pakistanie i Iranie udzieli wsparcia uchodźcom z Afganistanu, którzy uciekli do tych krajów. Pomoc otrzymają także ci ludzie, którzy trafili do polski i nie mają dosłownie niczego.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary ,na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Barbara Świgoń, 2)Irena Lew, 3)Justyna Furman, 4)Urszula Szozola, 5)Maria Kuncio, 6)Barbara Lichtblan, 7)Joanna Darłak, 8)Justyna Sajewicz, 9)Stanisława Pieczek.

8. W piątek po Mszy św. spotkanie młodzieży, która w październiku przystąpi do sakramentu Bierzmowania. Proszę przynieść indeksy.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia.


Ogłoszenie społeczne

Gminne biuro spisowe SN2021 informuje, że w dniu 3 września (piątek) w godzinach od 16:00 – 19:00 na parkingu kościelnym będzie znajdować się spisobus, w którym będzie można dokonać spisu. Zachęcamy wszystkich, którzy jeszcze do tej pory nie dokonali obowiązku spisowegoSN2021.


Intencje mszalne od 30.08-05.09.2021 r.

Dodaj komentarz