Ogłoszenia parafialne Niedziela – Uroczystość Najświętszej Trójcy – 30.05.2021r.

1. Jutro od godz. 17:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

2. Od 1 czerwca w dni powszednie przed Mszą św. o godz. 18:00 litania do NSPJ, a w niedzielę i święta o godz. 15:50. Zapraszam.

3. W czwartek uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze św. o godz. 7:30, 9:30 z procesją wokół kościoła, 16:00. Do niesienia baldachimu, chorągwi zapraszam panów, do niesienia feletronów panie, do sypania kwiatów dzieci w bieli i chłopców do dzwonienia. W tygodniu w oktawie Bożego Ciała procesja codziennie po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę po południu po Mszy św. o godz. 16:00. Na sumie 6 czerwca o godz. 11:00 jubileusz 50-lecia święceń kapłańskich rodaka strażowskiego ks. Stanisława Jachowicza.

4. W Boże Ciało kazanie wygłosi o. Andrzej Derdziuk OFMCap z Kul-u o śp. Jacku Krawczyku – kandydacie na ołtarze i będzie rozprowadzał książki o Jacku i rozdawał obrazki z modlitwą za wstawiennictwem Jacka.

5. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Aleksandra Kuziary.

6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź w pierwszy piątek od godz. 17:00, w sobotę zmiana tajemnic różańcowych, składka na dzieła radia Maryja i TV Trwam.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Ewelina Salach, 2)Jolanta Szubart, 3)Stanisława Lecka, 4)Agnieszka Janik, 5)Jadwiga Plęs, 6)Barbara Dzimira, 7)Maria Kuziara, 8)Beata Wilkos, 9)Grażyna Dec, 10)Andrzej Wcisło.

8. Za ofiary złożone od rodziców komunijnych i rodziny, która chrzciła ostatnio dziecko została zakupiona do kościoła bezdotykowa kropielnica. W planie jest też zakup automatycznej bezdotykowej stacji do dezynfekcji rąk. Ofiarodawcom składam Bóg zapłać. Woda w kropielnicy bezdotykowej jest poświęcona.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaDodaj komentarz