Ogłoszenia parafialne 3 niedziela Wielkiego Postu – 07.03.2021r.

1. Po południu Gorzkie Żale z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i kazaniem pasyjnym o godz. 15:15 i Msza św. W piątek Droga Krzyżowa godz. 17:00. Zapraszam. Składka z gorzkich żali na dekorację wielkanocną.

2. W poniedziałek od godz. 16:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

3. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Gancarz Katarzyny.

4. W sobotę ósma rocznica wyboru Ojca Świętego Franciszka (13.03.2013), dzień modlitw w intencji kościoła, Ojca Świętego, ojczyzny.

5. W przyszłą niedzielę po Mszach św. zaległa puszka jako pomoc jesienna dla WSD w Rzeszowie.

6. Misjonarze Świętej Rodziny obchodzą w tym roku Jubileusz 100-lecia przybycia do Polski. Z tej racji został ogłoszony Rok Jubileuszowy, który potrwa do 26 grudnia br., a Penitencjaria Apostolska udzieliła możliwości zyskiwania odpustów zupełnych pod zwykłymi warunkami dla wiernych, którzy w tym czasie nawiedzać będą świątynie, w których posługują Misjonarze Świętej Rodziny, w naszej Diecezji w Rzeszowie na Baranówce.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Janina Rząsa, 2)Małgorzata Weber, 3)Joanna Papiernik, 4)Zdzisława Błońska, 5)Renata Nowak, 6)Teresa Grzesik, 7)Ewelina Ostrowska, 8)Barbara Cyrnek, 9)Jolanta Sołtys, 10)Anna Socha.

8. Zapowiedzi przedślubne: do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące osoby: Katarzyna Ilona Gorzynik, córka Jana i Danuty Surmiak ur. w Rzeszowie pochodząca z parafii Jawornik k. Niebylca, stan wolny z Mateuszem Sebastianem Szydełko ur. w Rzeszowie, syn Janusza i Krystyny Szmuc pochodzący ze Strażowa, st. wolny. Zap. I


Intencje mszalne od 08-14.03.2021 r.Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia
Dodaj komentarz