Mieszkaniec gminy Krasne zapłaci więcej za śmieci od mieszkańca Rzeszowa!

W 2020 roku mieszkaniec gminy Krasne zapłaci więcej za śmieci od mieszkańca Rzeszowa !
W Rzeszowie odpady odbierane są w każdym tygodniu. W gminie Krasne rzadziej bo co dwa tygodnie” mokre” i raz w miesiącu „suche”.
Opłaty za odpady w naszej gminie są porażające. Mamy prawdopodobnie najdroższe opłaty za śmiecie w województwie podkarpackim spośród wszystkich gmin wiejskich i miast? Władze gminy Krasne tłumaczą, że tak wysokie stawki to zasługa nas mieszkańców, ponieważ tak dużo produkujemy ich w ciągu roku. Dlaczego w innych gminach produkują mniej i odprowadza się mniej odpadów? Nasuwa się pytanie: Czy dobrze została obliczona ilość odprowadzanych odpadów na mieszkańca w naszej gminie do przeprowadzenia przetargu?

Warto zapoznać się z treścią tabeli którą zamieszczamy w tym poście.

źródła: fb/malawawrzeszowie

Dodaj komentarz