Trucking Girl i największy monster truck na świecie na TSLA EXPO Rzeszów 2019

SLA EXPO RZESZÓW. Debaty poświęcone branży motoryzacyjnej, transportowej i logistycznej, a do tego premiery aut i motocykli, a nawet przejażdżki największym monster truckiem na świecie – III edycja TSLA EXPO Rzeszów 2019, która odbędzie się w dniach 10-12 października, przyciągnie do G2A Arena w Jasionce tysiące osób. Wśród specjalnych gości jest Iwona Blecharczyk – najsłynniejsza polska Trucking Girl.

Trzy dni potrwa III edycja TSLA EXPO Rzeszów 2019. To największe wydarzenie branży automotive i TSL na Podkarpaciu, które w tym roku rozpocznie się 10 października kongresem, obejmującym dwa bloki tematyczne: Automotive oraz Transport i logistyka. Poprowadzą je przedstawiciele rządu, samorządowcy, biznesmeni i eksperci, którzy będą dyskutować o problemach i perspektywach dla branż, należących do najsilniejszych gałęzi gospodarki regionu. W debatach weźmie udział 30 prelegentów, wśród nich marszałek województwa Władysław Ortyl, sekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury Rafał Weber oraz mocna reprezentacja przemysłu motoryzacyjnego, m.in. Ryszard Jania, prezes Pilkington Automotive Poland, współzałożyciel i prezes Wschodniego Sojuszu Motoryzacyjnego; Luk Palmen, menedżer ds. innowacji i kooperacji Klastra Silesia Automotive&Advanced Manufacturin; a także menedżerowie klastrów motoryzacyjnych z Austrii i Czech. Na Kongresie pojawi się również słynna Trucking Girl, której relacje z podróży śledzi kilka milionów osób na kanale Youtube. Iwona Blecharczyk, bo o niej mowa, jest ambasadorką firmy ORLEN OIL i od 8 lat specjalizuje się w trudnym transporcie wielkogabarytowym, przemierzając Europę i lodowy szlak w Kanadzie.

Aby skorzystać z wiedzy ekspertów wystarczy zarejestrować się na Kongres poprzez stronę internetową – https://tslaexpo.pl/ i 10 października przyjechać do G2A Arena. Panele rozpoczynają się o godz. 11.00 i trwają do 17.15. Wstęp na nie jest bezpłatny.

Przejażdżki największym na świecie monster truckiem    TSLA EXPO 2019 to nie tylko panele dyskusyjne z udziałem branżowych ekspertów i zaproszonych gości oraz spotkania biznesowe. 11 i 12 października w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce rozpoczną się targi pełne atrakcji dla dzieci i dorosłych. Najwięcej emocji wzbudzi zapewne największy na świecie monster truck, zbudowany w Dynowie przez Przemka Kołtuna. W piątek (11 października) i sobotę (12 października) od godz. 10.00 do 17.00, każdy będzie mógł wejść na pakę olbrzyma, rozsiąść się wygodnie w designerskiej loży VIP i zakosztować jazdy tym gigantycznym pick-upem. Gra jest warta świeczki, bo drugiego takiego pojazdu nie ma nawet w Stanach Zjednoczonych.    Edukacyjny raj dla najmłodszych, dachowanie dla dorosłych    Obok stoisk z najciekawszymi modelami samochodów osobowych, ciężarowych oraz motocykli, dzieci poznają zasady udzielania pierwszej pomocy i przekonają się, że nawet skomplikowanie brzmiąca resuscytacja to w rzeczywistości kilka prostych czynności. Wszystko w „Klinice doktora Misia”, którą poprowadzi firma edukacyjno-szkoleniowa PASSIO z Rzeszowa. Z myślą o małych i dużych wielbicielach motoryzacji, do Jasionki przyjedzie także 60-letni samochód holowniczy Złomek – żywcem wyjęty z uwielbianego przez dzieci filmu „Auta”. To oryginał ze Stanów Zjednoczonych, gdzie kiedyś służył najprawdopodobniej jako atrakcja w wesołym miasteczku.    Niezapomniane wrażenia zagwarantuje symulator dachowania, który zobrazuje w zwolnionym tempie przebieg wypadku drogowego. Oprócz tego, ratownicy medyczni udostępnią zwiedzającym alkogogle, czyli symulator nietrzeźwości o mocy 3,5 promila alkoholu we krwi. Z tak założonymi „okularami”, chętni będą musieli znaleźć poszczególne części garderoby, a następnie je założyć. Wszystko na specjalnie przygotowanym torze przeszkód w formie konkursów na czas.    O żołądki gości zadbają stoiska z piknikowymi przysmakami i słodkościami. Dla pierwszych 200 dzieci – popcorn lub prażona kukurydza gratis. Wata cukrowa do skosztowania za symboliczną złotówkę.    Udział w targach jest płatny. Bilet dla osoby dorosłej kosztuje 8 zł, bilet rodzinny – 15 zł. Dzieci do lat 12 wchodzą za darmo, ale pod opieką rodziców. Targi będą czynne w piątek i sobotę w godz. 10-17.    Kongres i Targi TSLA EXPO Rzeszów 2019 w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena organizują: firma SAGIER, Międzynarodowe Targi Rzeszowskie i Klaster Expo.   https://tslaexpo.pl

Dodaj komentarz