Ogłoszenia parafialne niedziela – Uroczystość Trójcy Przenajświętszej– 16.06.2019r.

1. Dzisiaj 3 niedziela miesiąca, składka na potrzeby parafii – na remont ogrodzenia cmentarza. Po Mszy św. zbiórka do puszek dla Scholii i ministrantów na wycieczkę do Pilzna. Bądźmy ofiarni.

2. We wtorek od godz. 17:00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne i spowiedź dzieci i młodzieży przed zakończeniem roku szkolnego.

3. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Haliny Kłęk. W środę o godz. 8:00 Msza św. Na zakończenie roku szkolnego.

4. W czwartek 20 czerwca Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Msze święte o godz. 7:30, 9:30 z procesją do 4 ołtarzy, pierwszy przy domu Barbary Dec, drugi Janik Agnieszki, trzeci Grażyny Pudło, czwarty Jana Rejmana i 16:00. Zapraszam dzieci do sypania kwiatów i dzwonienia, dorosłych jak co roku do niesienia baldachimu, chorągwi, obrazów.

5. W oktawie Bożego Ciała codziennie po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę po sumie o godz. 10:30 Procesja Eucharystyczna. Zapraszam do udziału dzieci i dorosłych.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Irena Kwiecień, 2)Grzegorz Kwiecień, 3)Maria Tama, 4)Helena Szubart, 5)Bożena Kwiecień, 6)Agnieszka Chlebuś, 7)Maria Bury, 8)Jarosław Tama, 9)Anna Szmuc, 10)Halina Lekowska.

7. Do sakramentu małżeństw przygotowują się następujące osoby:
1)Krzysztof Jan Waltoś, st. wolny, syn Wojciecha i Renaty Kopeć, ur. w Rzeszowie, zam. w Malawie, parafia Malawa z Gabrielą Anną Gargaś, st. wolny, córka Roberta i Jadwigi Pustelnik, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie. Parafia Strażów. Zap. I
2)Tomasz Józefczyk, st. wolny, syn Witolda i Bożeny Żuczek, ur. w Rzeszowie, pochodzący ze Strażowa, zam. czasowo w Anglii z Iloną Faustyną Czobot, st. wolny, córka Tadeusza i Aliny Helwin, ur. w Rzeszowie, pochodząca z Palikówki, zam. Czasowo w Anglii. Zap. I
3)Marcin Kurcek, st. wolny, syn Saada Al Kharasaniego i Marzanny Kurcek, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie, Parafia Strażów z Alicją Katarzyną Kurcek, st. wolny, córka Sławomira Zahradniček i Moniki Nagaj, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie, Parafia Strażów. Zap. I.

8. W tygodniu o godz. 18:00 litania do NSPJ i Msza św., w środę Msza św. o godz. 8:00 i 18:00, w czwartek Boże Ciało o godz. 7:30, 9:30, 16:00, w sobotę o godz. 7:00 i 18:00.

Prymicje ks. Jakuba Gunia w parafii Strażów [FOTORELACJA]


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia


Dodaj komentarz