Brudnej kampanii wyborczej MÓWIMY “NIE” [VIDEO]

W dzień ważny dla każdego z nas, Święto Wszystkich Świętych, mój kontrkandydat w w wyborach na urząd wójta gminy Krasne został zaatakowany poprzez kradzież banerów wyborczych oraz rozłożone ulotki. Sam byłem obiektem podobnych ataków, dlatego nie podzielam takich akcji i zdecydowanie je potępiam. Pytanie – kto za tym stoi?

Grzegorz Morycz

Nie będziemy tego nawet komentować. Każdy z Państwa może sobie wyrobić zdanie na temat takich ataków.

PROSIMY O UDOSTĘPNIANIE TEJ WIADOMOŚCI.
✔️W nocy z 30 października na 1 listopada nieznani sprawy na terenie wszystkich sołectw skradli banery wyborcze kandydatowi na urząd wójta gminy Krasne Jackowi Maternia z KWW Głos Mieszkańców Gminy Krasne.

✔️Sympatycy oraz kandydaci KWW Głos Mieszkańców Gminy Krasne nie niszczą cudzej własności, tego samego oczekujemy od innych komitetów i ich zwolenników.

✔️Zwracamy się z prośbą do naszych politycznych przeciwników o poszanowanie cudzej własności i powstrzymanie się od działań, które są wykroczeniem ściganym przez Policję. Materiały wyborcze podlegają szczególnej ochronie prawnej i za ich celowe niszczenie każdemu grożą sankcje.

✔️Każdy tego typu incydent będzie zgłaszany na Policję.

✔️Apelujemy do mieszkańców gminy Krasne o niezwłoczne zgłaszanie Policji wszystkich przypadków niszczenia materiałów wyborczych. To pomoże w ujęciu sprawców.

Szanowni Państwo mieszkańcy naszej gminy.
Jako nowo wybrany radny do Rady Gminy Krasne zwracam się do Państwa z APELEM


Dodaj komentarz