Ogłoszenia parafialne Niedziela Uroczystość Najświętszej Trójcy – 27.05.2018r.

1. Zbiórka ministrantów i lektorów w poniedziałek po mszy św. wieczornej.

2. We wtorek o godz. 16:30 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

3. We czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, Boże Ciało. msze św.: 7:30, 9:30, 16:00. Msza św. o godz. 9:30 z procesją do 4 ołtarzy: pierwszy u Puziewicza Andrzeja, drugi przy bramie cmentarnej, trzeci u Lucyny Guni, czwarty u Renaty Gaweł. Bardzo proszę do zorganizowania i pomocy dekoracji też sąsiadów u wyznaczonych parafian, a przy Cmentarzu Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Strażowianie. Dzieci proszę w strojach komunijnych do sypania kwiatów i zapraszam na procesję w białym tygodniu po mszy św. o godz. 18:00, a w niedzielę po sumie o godz. 10:30. Do feletronów, obrazów, chorągwi proszę parafian tak jak na Wielkanoc. OSP proszę do utrzymywania porządku
i kierowania procesją.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W piątek odwiedziny chorych od godz. 8:00, spowiedź od godz. 17:00, w sobotę Nabożeństwo Fatimskie, zmiana tajemnic różańcowych, składka na dzieła Radia Maryja i TV Twam.

5. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Rydzik Anny.

6. W przyszłą niedzielę będzie można po mszy św. nabyć książkę o śp. Jacku Krawczyku z Palikówki, który jest pochowany na cmentarzu w Strażowie. Postać śp. Jacka przybliży ks. prof. Stanisław Haręzga z Przemyśla i Lublina z Kulu.

7. W niedzielę 3 czerwca o godz. 16:00 msza św. i V Przegląd Pieśni Maryjnych „Dla Ciebie Matuchno Śpiewamy”. Zaprasza do udziału Towarzystwo Społeczno – Kulturalne „Strażowianie”, Parafia Strażów z Proboszczem i Rada Sołecka Sołectwa Strażów.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na cele parafialne, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Maria Domaradzka 2)Marzena Ataman 3)Bożena Stec 4)Zofia Kołodziej 5)Krystyna Szałęga 6)Irena Barnat 7)Maria Dec 8)Aneta Świątoniowska 9)Maria Kiwała 10)Tomasz Kiwała 11)Zofia Ruszel 12)Grażyna Puziewicz.

9. Radni parafialni dyżurują w zakrystii i przyjmują wpłaty na potrzeby parafii. Bóg zapłać ofiarodawcom.

10. Zapowiedzi przedślubne:

  1. Bartosz Ryszard Zdeb syn Adama i Anny Flak, ur. w Rzeszowie, zamieszkały w Parafii Strażów z Urszulą Wandą Chmielowską córka Zbigniewa i Elżbiety Chmiel, ur. w Sokołowie Małopolskim zam. W Parafii Strażów. Zap. III.

11. W poniedziałek, wtorek, środa nabożeństwo majowe o godz. 17:30 i Msza św., nabożeństwo do NSPJ w czerwcu w tygodniu o godz. 17:45 i Msza św., w niedzielę i święta o godz. 15:30 Koronka i Litania do NSPJ, a o godz. 16:00 Msza św. W poniedziałek Msza św. o godz. 7:00 i 18:00. Zapraszam.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia


Dodaj komentarz