Uwaga pasażerowie od 11 marca korekta rozkładu jazdy pociągów

Począwszy od niedzieli, 11 marca br., zmieni się rozkład jazdy pociągów POLREGIO uruchamianych przez Przewozy Regionalne na podkarpaciu. Nieznacznym zmianom ulegną czasy kursowania niektórych pociągów. Rozkład jazdy będzie obowiązywał do 9 czerwca.

Zmiana podyktowana jest potrzebą dostosowania się do prac remontowych prowadzonych przez zarządcę infrastruktury kolejowej Polskie Linie.

Ze zmianami w rozkładach i zastępczą komunikacją autobusową muszą liczyć się także podróżni korzystający z oferty Przewozów Regionalnych na Podkarpaciu.

Więcej informacji odnośnie zmian rozkładu jazdy pociągów POLREGIO na Podkarpaciu można znaleźć na stronie przewoźnika.

W dniach 28-29 kwietnia oraz 1 i 3 maja po raz pierwszy w tym roku będzie kursował pociąg w relacji Rzeszów Główny – Zamość Wschód. Pociąg wyruszy z Rzeszowa o godzinie 7:00 i przyjedzie do stacji Zamość o godzinie 11:47. Pociąg powrotny odjedzie z Zamościa o godzinie 16:50 i przyjedzie do Rzeszowa Głównego o godzinie 21:46.

Również w dniach 28-29 kwietnia oraz 1 i 3 maja po raz pierwszy w tym roku będzie kursował pociąg w relacji Rzeszów Główny – Sandomierz. Pociąg wyruszy z Rzeszowa o godzinie 7:22 i przyjedzie do stacji Sandomierz o godzinie 8:49. Pociąg powrotny odjedzie z Sandomierza o godzinie 17:14 i przyjedzie do Rzeszowa Głównego o godzinie 18:46

Rozkład jazdy będzie obowiązywał do 9 czerwca. Podróżnych prosimy o zapoznanie się ze zmienionym rozkładem jazdy. Informacje o rozkładzie jazdy można uzyskać w kasach biletowych, pod numerem telefonu infolinii Przewozów Regionalnych 703 20 20 20 (czynnej całą dobę) oraz w wyszukiwarce internetowej na stronie www.polregio.pl.

POLREGIO stale polepsza ofertę przewozową oraz komfort podróżowania. Proces zmian w zakresie obsługi pasażerów jest możliwy dzięki m.in. bardzo dobrej współpracy z organizatorem przewozów pasażerskich, czyli Samorządem Województwa Podkarpackiego. Misją POLREGIO jest podnoszenie jakości oraz ciągła dbałość o podróżnych.

Poniżej, do pobrania, rozkład jazdy pociągów POLREGIO uruchamianych na terenie Podkarpacia.

Rzeszów – Jarosław – Horyniec

Ikonka i dla artykułów informacyjnych

Przeworsk – Stalowa Wola – Przeworsk

Ikonka i dla artykułów informacyjnych

Rzeszów – Jasło – Rzeszów

Ikonka i dla artykułów informacyjnych

Rzeszów – Lublin – Rzeszów

Ikonka i dla artykułów informacyjnych

Rzeszów – Przemyśl – Rzeszów

Ikonka i dla artykułów informacyjnych

Rzeszów – Tarnów – Rzeszów

Ikonka i dla artykułów informacyjnych

Dodaj komentarz