Ruszają zapisy na Dziecięcy Uniwersytet Techniczny. Nowa rejestracja

Już za kilka dni rusza rejestracja na nowy projekt Fundacji Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu Dolina Lotnicza, który jest wynikiem podpisania umowy o współpracy z Uniwersytetem Rzeszowskim – Dziecięcy Uniwersytet Techniczny.

Bezpłatne zajęcia odbywające się w Rzeszowie przeznaczone są dla dzieci ze szkół podstawowych w wieku od 7 do 12 lat z województwa podkarpackiego. Zakres merytoryczny zajęć „Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego” będzie tożsamy z podobnymi zajęciami uniwersytetów dziecięcych prowadzonymi na całym świecie, za czym idzie także z prowadzonym do 2018 roku przez Fundację, zajęciami w ramach projektu „Politechniki Dziecięcej”.

Zapisy online na stronie internetowej rozpoczną się 12 lutego o godzinie 10.00 i potrwają do 19 lutego do godziny 23.59.59. Więcej informacji na stronie https://dolina-wiedzy.pl/dut/

Dziecięcy Uniwersytet Techniczny to zajęcia popularnonaukowe, skierowane do dzieci ze szkół podstawowych w wieku 7-12 lat. Zajęcia odbywać się będą w 5 lokalizacjach: Rzeszowie, Mielcu, Dębicy, Ustrzykach Dolnych oraz Stalowej Woli.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę projektu www.dolina-wiedzy.pl/dut

Dodaj komentarz