Policjanci poszukują zaginionego 24-letniego Konrada Demitraszka z Nowej Wsi

Rzeszowscy policjanci poszukują 24-letniego Konrada Demitraszka, mieszkańca Nowej Wsi w gminie Trzebownisko. Młody mężczyzna wyszedł z domu w poniedziałek 8 stycznia br. o godz. 10:00 . Do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną i znajomymi.

– Młody mężczyzna wyszedł z domu w poniedziałek. Do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną i znajomymi.

Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu mężczyzny są proszone o kontakt z Policją.

Rysopis zaginionego:
Wzrost 190 cm, waga około 76 kg, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie, szatyn, twarz pociągła, uszy normalne, nos normalny, uzębienie pełne.

Ubiór:
Mężczyzna ubrany był w materiałową kurtkę sportową, sięgającą do pasa w kolorze jasnoszarym z czarnym ściągaczem w pasie, granatowe jeansy, białe adidasy. Ze sobą miał materiałową torbę w kolorze jasnoszarym z jednym szarym pasem.

Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mają informacje mogące przyczynić się do jego odnalezienia proszone są o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami Komisariatu Policji w Trzebownisku z/s w Nowej Wsi, Nowa Wieś 387, tel. 17 858 37 00 albo dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie tel. 17 858 33 10 lub 997.

Policjanci sprawdzili szpitale, izby wytrzeźwień, noclegownie. Na razie nie udało się odnaleźć Konrada Demitraszka. Wszystkie policyjne patrole na terenie Rzeszowa mają zdjęcie mężczyzny i jego rysopis. Funkcjonariusze o pomoc w odnalezieniu 24-latka poprosili także taksówkarzy i kierowców autobusów.

Każdy, kto widział Konrada Demitraszka, proszony jest o kontakt z policją. Numer alarmowy – 997.

“ZAGINIONY
8 stycznia 23 letni Konrad Demitraszek wyszedł z domu i nie ma z nim kontaktu.
Pochodzi z Nowej Wsi (Trzebownisko, woj. Podkarpackie). Konrad jest wysokim, szczupłym brunetem. Był ubrany w szarą kurtkę zimową, granatowe jeansy i białe buty. Wyszedł około godziny 12 i nie wrócił. Jeśli ktoś go widział proszony jest o kontakt pod nr 691 035 999‬, 667 171 556, 727 016 525” – taki komunikat krąży od kilku dni na Facebooku (pisownia oryginalna).

Dodaj komentarz