Ogłoszenia parafialne 6 Niedziela Wielkanocna – 21.05.2017r.

1. Dziś taca na Radio VIA, a po Mszy św. można złożyć ofiarę do puszki na pomoc dla Syrii.

2. W poniedziałek, wtorek i środę wypadają Dni Krzyżowe czyli dni modlitw o urodzaje i Błogosławieństwo Boże w pracy.

3. W czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja grupy modlitewnej za grzechy nasze i całego świata.

4. W piątek rozpoczyna się Nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego. W piątek o godz. 18:00 Msza św.
i spotkanie młodzieży z klasy II gimnazjalnej z całej parafii jako przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania. Obecność obowiązkowa.

5. W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Po Mszach świętych będzie można złożyć do puszek ofiarę na wycieczkę dla Scholi i ministrantów z parafii jako podziękowanie za całoroczną posługę,  śpiew w liturgii podczas uroczystości. Bądźmy hojni.

6. Radni Parafialni dyżurują i przyjmują wpłaty na ogrodzenie kościoła i naprawę urządzeń przy dzwonnicy.

7. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Kawy Józefy.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby: 1) Krystyna Pitera, 2)Aldona Bałuszyńska, 3)Anna Kopeć, 4)Agata Czarnożycka, 5)Magdalena Dybowska, 6)Barbara Krupa, 7)Dorota Śmigiel, 8)Katarzyna Świerk, 9)Małgorzata Mendrala.

9. W tygodniu Nabożeństwa Majowe ku czci NMP o godz. 18:00 i Msza św., w niedzielę Majówka o godz. 15:45 i Msza św., ale w środę i w piątek Msza św. również rano o godz. 7:00,w sobotę Chrzest dziecka.

10. Zapowiedzi przedślubne:
Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:
1)Damian Jerzy Ataman, stan wolny, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie, Parafia Strażów z Joanną Moniką Husiatyńską, stan wolny, ur. w Lubaczowie, zam. Horyniec Zdrój, parafia Horyniec Zdrój. Zap. III.
2)Dariusz Mateusz Antonik syn Mariana i Czesławy Oleszycka, stan wolny, ur. w Lubaczowie, zam. w Młodowie, Parafia Młodów z Katarzyną Marią Płach, córka Janusza i Ewy Gwizdak, stan wolny, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie, Parafia Strażów. Zap III.
3)Konrad Filip Rakszawski, stan wolny, syn Wiesława Stopyry i Wandy Rakszawskiej, ur. w Rzeszowie, zam. W Parafii Leżajsk oo. Bernardyni z Ewą Marią Trzyna, stan wolny, córka Krzysztofa i Beaty Stefanowskiej, stan wolny, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie, parafia Strażów. Zap. II.
4)Łukasz Marek Barnat, stan wolny, syn Bogusłwa i Ireny Drabicka, ur. w Łańcucie, zam. w Strażowie, Parafia Strażów z Anną Możdżeń, stan wolny, córka Janusza i Renaty Trawka, ur. w Rzeszowie, zam. w Malawie, Parafia Malawa. Zap. I


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia
źródło: youtube.com

Dodaj komentarz