Ogłoszenia parafialne 5 Niedziela Wielkanocna – 14.05.2017r.

1. We wtorek święto św. Andrzeja Boboli. Po Mszy św. Wystawienie i Adoracja Najświętszego Sakramentu Wynagradzająca NSPJ za grzechy nasze i całego świata.

2. W środę po Mszy św. próba dzieci z kl.IV z okazji rocznicy pierwszej komunii św. spowiedź dla dzieci i rodziców, krewnych codziennie przed mszą św.

3. W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego prowadzona przez Caritas Parafialny.

4. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Józefczyk Krystyny.

5. Radni Parafialni dyżurują w zakrystii i przyjmują wpłaty na ogrodzenie kościoła.

6. W sobotę 17 rocznica Sakry Biskupiej Księdza Biskupa Ordynariusza.

7. W przyszłą niedzielę na sumie rocznica pierwszej komunii św., składka na potrzeby parafii (na remont dzwonów – instalacji) bo trzecia niedziela miesiąca.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, szczególne podziękowanie kieruje w stronę rodziców z kl. III dzieci komunijnych. Na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby: 1) Elżbieta Szajnar, 2)Joanna Michalska, 3)Anna Wojtyszyn, 4)Bożena Kołodziej, 5)Agata Krawczyk, 6)Maria Stulin, 7)Kępowie, 8)Jolanta Laskowska, 9)Mariola Krawczyk, 10)Zofia Werle.

9. W tygodniu Nabożeństwa Majowe ku czci NMP o godz. 18:00 i Msza św., w niedzielę Majówka o godz. 15:45 i Msza św., w sobotę Msza św. Ślubna i rano o godz. 7:00.

10. Zapowiedzi przedślubne:
Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby: 

1)Damian Jerzy Ataman, stan wolny, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie, Parafia Strażów z Joanną Moniką Husiatyńską, stan wolny, ur. w Lubaczowie, zam. Horyniec Zdrój, parafia Horyniec Zdrój. Zap II.

2)Dariusz Mateusz Antonik syn Mariana i Czesławy Oleszycka, stan wolny, ur. w Lubaczowie, zam. w Młodowie, Parafia Młodów z Katarzyną Marią Płach, córka Janusza i Ewy Gwizdak, stan wolny, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie, Parafia Strażów. Zap II.

3)Konrad Filip Rakszawski, stan wolny, syn Wiesława Stopyry i Wandy Rakszawskiej, ur. w Rzeszowie, zam. W Parafii Leżajsk oo. Bernardyni z Ewą Marią Trzyna, stan wolny, córka Krzysztofa i Beaty Stefanowskiej, stan wolny, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie, parafia Strażów. Zap. I.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia
źródło: youtube.com

Dodaj komentarz