Transport Osobowy A&B kończy z przejazdami Strażów – Rzeszów? Dlaczego? Nowe fakty

Kilka dni temu prywatny przewoźnik komunikacji Transport Osobowy A&B Antoni Bytnar w piśmie z dnia 16.01.2017 r. poinformował  że z dniem 1 lutego br. rezygnuje z obsługi komunikacyjnej na linii Strażów – Rzeszów.

Według zamieszczonej informacji na stronie gminy Właściciel firmy podjął takie krok z czysto ekonomicznych względów. Bo się nie opłaca? Czy tak naprawdę to jest prawdziwa przyczyna?

Na stronie urząd gminy informuję, że prowadzi intensywne rozmowy i spotkania w celu zapewnienia mieszkańcom regularnego transportu na linii Strażów – Rzeszów.

Będziemy na bieżąco informować Państwa o wynikach  i dalszych działania w tej sprawie.

źródło: gminakrasne.pl


Aktualizacja z dnia 23.01.2017 r.

   Po skontaktowaniu się z właścicielem linii przewozowej w sprawie złożonego pisma  do Władz gminy z dnia 16.01.2017 r.   (skan poniżej) musimy z przykrością stwierdzić, że My mieszkańcy gminy Krasne w tym sołectwa Strażów jesteśmy znów wprowadzani w błąd.

W piśmie, przewoźnik informuje, że od 01.02.2017 r. zostaną zawieszone kursy – drugą zmianę  i kursy w soboty a autobusy będą kursowały tylko do godziny 15:30, a to jest przecież duża różnica w interpretacji / rezygnuje  z obsługi komunikacyjnej na linii Strażów – Rzeszów a zostaną zawieszone kursy.

Właściciel firmy podjął takie kroki a z kolei w przypadku dalszych strat  rozważa całkowitą rezygnację z obsługi

Nie wiadomo dlaczego na stronie gminy napisano o całkowitej rezygnacji?


Aktualizacja z dnia 24.01.2017 r.

MÓWIMY NIE  LIKWIDACJI POŁĄCZENIA LINII STRAŻÓW –RZESZÓW

realizowanego przez prywatnego przewoźnika

Kolejna interwencja mieszkańców w sprawie linii autobusowej Strażów – Rzeszów

zdjęcie: autokar-lancut.pl

 

Dodaj komentarz