Ogłoszenia parafialne 27 Niedziela zwykła 2.10.2016 r.

1. Dzisiaj o godz. 15:30 Nabożeństwo Różańcowe, a w tygodniu o godz. 17:30. Zapraszam dzieci, młodzież, dorosłych do udziału w modlitwie Różańcowej. Dzieci za udział w Nabożeństwie otrzymują plansze i znaczki.

2. We wtorek po Mszy św. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja Grupy dla Intronizacji NSPJ w Naszej Parafii. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Brzykowskiej Zdzisławy.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca, spowiedź w piątek o godz. 17:00, rano od godz. 8:00 odwiedziny chorych.

4. Na cmentarzu parafialnym są tablice informacyjne (oraz na stronie internetowej) na temat nowego regulaminu dotyczącego porządku i pochówku.

5. W piątek wspomnienie NMP Różańcowej.

6. W sobotę 8 października br. odbędzie się ogólnopolska pielgrzymka Apostolatu Margaretka do Sanktuarium św. J.P II oraz Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie – Łagiewnikach. Rozpoczęcie o godz. 9:00 w Sanktuarium św. Jana Pawła II, o godz. 12:00 Msza święta, o godz. 15:00 zakończenie Koronką do Miłosierdzia Bożego. Zachęcam do udziału w pielgrzymce nasz parafialny Apostolat Margaretka. Wyjazd wspólny z diecezji autobusem spod Rzeszowskiej Fary 8.X.2016 r. w sobotę o godz. 7:00. Koszt 40 zł. Zapisy na wspólny wyjazd do 5.X.2016 r. Dokładne informacje na afiszu w tablicy ogłoszeń, podany numer telefonu na zapis.

7. W przyszłą niedzielę 9 października, będziemy przeżywać XVI Dzień Papieski pod hasłem „BĄDŹCIE ŚWIADKAMI MIŁOSIERDZIA”. Główne uroczystości odbędą się w Katedrze Rzeszowskiej i Parku Papieskim. Po mszach św. zbiórka do puszek ofiar pieniężnych na stypendia dla młodzieży zdolnej a biednej z naszej diecezji.

8. Radni Parafialni dyżurują w zakrystii i przyjmują wpłaty na ogrodzenie kościoła.

9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na poniedziałek i sobotę do sprzątania kościoła proszę następujące osoby:
1)Hess Jolanta, 2)Ruman Andrzej, 3)Szajnar Lucyna, 4)Wajda Teodora, 5)Cisek Lucyna, 6)Krupa Małgorzata, 7)Pietkiewicz Zbigniew, 8)Błoński Grzgorz, 9)Sierpińska Wanda.

9. Zapowiedzi przedślubne:
Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

Sebastian Marcin Głuszczyk syn Janusza i Jadwigi Dec, stan wolny, ur. w Bielsko – Białej, Parafia Piaseczno MB Różańcowej z Dorotą Aleksandrą Malec, córka Marka i Haliny Kopeć, stan wolny, ur. w Rzeszowie, Parafia Strażów. Zap. III

10. Msze św. w tygodniu o godz. 18:00, w sobotę też rano o godz. 7:00, po południu o godz. 14:00 msza św. Ślubna i o godz. 17:00 obrzęd chrztu św. W niedzielę o godz. 16:00 chrzest dziecka. W niedzielę chrzest dziecka.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia


źródło: youtube.com

Dodaj komentarz