Ogłoszenia parafialne 24 Niedziela zwykła 11.09.2016 r.

1. Jutro 12 września  w parafiach Miasta Rzeszowa uroczystość M.B. Rzeszowskiej. W pozostałych parafiach  diecezji – wspomnienie obowiązkowe.

2. We wtorek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja Grupy dla Intronizacji NSPJ w Naszej Parafii.

3. W środę 14.09. Święto Podwyższenie Krzyża Świętego.

4. W piątek Caritas Parafialny odmawia koronkę do Bożego Miłosierdzia z racji trzeciego piątku miesiąca. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Lidii Jachowicz.

5. Radni Parafialni dyżurują w zakrystii i przyjmują wpłaty na ogrodzenie kościoła.

6. W przyszłą niedzielę składka na potrzeby parafii, bo trzecia niedziela miesiąca (na ogrodzenie) oraz ogólnopolska zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych w trzęsieniu ziemi we Włoszech.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na poniedziałek i sobotę do sprzątania kościoła proszę następujące osoby:
1)Cyrnek Janina, 2)Nycz Jolanta, 3)Nycz Beata, 4)Rejman Teresa, 5)Mazur Marta, 6)Janik Zofia, 7)Trzyna Beata, 8)Kopeć Anna, 9)Jastrząb Krystyna.

8. W piątek o godz. 18:00 spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z kl. III gimnazjum.

9. Zapowiedzi przedślubne:
Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:
1.Bartłomiej Wróbel syn Andrzeja i Kazimiery Drewniak, stan wolny, ur. w Rzeszowie, zam. w Błażowej, Parafia Błażowa z Adrianną Agatą Czarnożycką, córka Roberta i Agaty Ciąpała, stan wolny, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie, Parafia Strażów. Zap. III

2.Łukasz Dec syn Adama i Grażyny, stan wolny, ur. w Lubaczowie, zam. w Strażowie, Parafia Strażów z Moniką Stanik córka Eugeniusza i Krystyny, stan wolny, ur. w Rzeszowie, zam. w Rzeszowie, Parafia Rzeszów – Saletyni. Zap. III

3.Łukasz Piotr Kowalski syn Leona i Zofii Nalepa, stan wolny, ur. W Rzeszowie, zam. w Mogielnicy, Parafia Mogielnica z Kamilą Anną Krajka córka Ignacego i Haliny Wisz, stan wolny, ur. W Rzeszowie, zam. w Strażowie, Parafia Strażów. Zap. II

10. Msze św. w tygodniu o godz. 18:00, we wtorek też o godz. 7:00 rano, w sobotę chrzest dziecka.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaźródło: youtube.com