Ogłoszenia parafialne 23 Niedziela zwykła 04.09.2016 r.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, Adoracja Najświętszego Sakramentu, po południu wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 15:30. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona na WSD w Rzeszowie.

2. W czwartek święto Narodzenia NMP. Po Mszy św. poświęcenie ziarna na zasiewy. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Rapiej Aleksandry.

3. W dniach 11 – 17 września przeżywać będziemy tydzień Wychowania, pod hasłem „MIŁOSIERNI JAK OJCIEC”.

4. Radni parafialni dyżurują i przyjmują w zakrystii wpłaty na dokończenie ogrodzenia wokół kościoła.

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na poniedziałek i sobotę do sprzątania kościoła proszę następujące osoby:
1)Błaszkowicz Zofia, 2)Pieczonka Janina, 3)Strzałkowska Wioletta, 4)Pieczonka Halina, 5)Boratyn Wanda, 6)Lech Kamil, 7)Płach Aneta, 8)Nycz Anna.

6. We wtorek po Mszy św. Wystawienie Najświętszego Sakramentu grupy dla Intronizacji NSPJ w parafii.

7. Spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z kl. III gimnazjum z całej parafii w piątek o godz. 18:00, rozpoczęcie Mszą świętą.

8. Msze św. w tygodniu o godz. 18:00, w piątek też rano o godz. 7:00, w sobotę chrzest dziecka.

9. Zapowiedzi przedślubne:
Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:
1.Bartłomiej Wróbel syn Andrzeja i Kazimiery Drewniak, stan wolny, ur. w Rzeszowie, zam. w Błażowej, Parafia Błażowa z Adrianną Agatą Czarnożycką, córka Roberta i Agaty Ciąpała, stan wolny, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie, Parafia Strażów. Zap. II

2.Łukasz Dec syn Adama i Grażyny, stan wolny, ur. w Lubaczowie, zam. w Strażowie, Parafia Strażów z Moniką Stanik córka Eugeniusza i Krystyny, stan wolny, ur. w Rzeszowie, zam. w Rzeszowie, Parafia Rzeszów – Saletyni. Zap. II

3.Łukasz Piotr Kowalski syn Leona i Zofii Nalepa, stan wolny, ur. W Rzeszowie, zam. w Mogielnicy, Parafia Mogielnica z Kamilą Anną Krajka córka Ignacego i Haliny Wisz, stan wolny, ur. W Rzeszowie, zam. w Strażowie, Parafia Strażów. Zap. I


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia


źródło: youtube.com

Dodaj komentarz