Ogłoszenia parafialne 17 Niedziela zwykła 24.07.2016 r.

1. Jutro 25 lipca święto św. Jakuba Apostoła, odpust w Krzemienicy i dawne wspomnienie św. Krzysztofa. Dziś błogosławieństwo pojazdów mechanicznych i modlitwy w intencji kierowców, by owocnie służyli bliźniemu i uniknęli wypadków. Po mszach świętych zbiórka do puszek na środki transportu dla misjonarzy organizowane przez MIVA Polska.

2. We wtorek 26 lipca wspomnienie św. Joachima i Anny rodziców NMP.Oficjalne rozpoczęcie Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Od środy do niedzieli (27 – 31 lipca) będzie w Polsce Ojciec Święty Franciszek. Program Wizyty. papaogólne

3. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Ruszel Bożena, 2)Rąb Bernadetta, 3)Chmiel Ewa, 4)Krauz Małgorzata, 5)Kula Janina, 6)Kawalec Lucyna, 7)Kula Elżbieta, 8)Skrobacz Teresa.

4. Radni parafialni dyżurują w zakrystii i przyjmują wpłaty na ogrodzenie kościoła.

5. Zapowiedzi przedślubne:
Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:
1.Mariusz Grzegorz Hipnar syn Adama i Lucyny słowik, stan wolny, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie, Parafia Strażów z Sabiną Sylwią Tama córka Franciszka i Marii Kurcek, stan wolny, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie, Parafia Strażów. zap. II.

2.Grzegorz Jaworski syn Stanisława i Marii, stan wolny, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie, Parafia Strażów,  z Anną Janik córka Adama i Małgorzaty, stan wolny, ur. w Dębicy, zam. w Rzeszowie, Parafia Św. Józefa Kalasancjusza. zap. I

6. Msze św. w tygodniu o godz. 18:00, we wtorek i w czwartek tylko rano o godz. 7:00. Zapraszam.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia


źródło: youtube.com