Młody mężczyzna został potrącony przez pociąg w Strażowie.

wypadekMłody mężczyzna został potrącony przez pociąg. Nie żyje.

Do tego tragicznego zdarzenia doszło dziś przed godz. 15. Pociąg towarowy relacji Medyka-Tarnów w Strażowie k. Rzeszowa potrącił mężczyznę.

Na miejscu wciąż trwają czynności policyjne. Ustalamy tożsamość młodego mężczyzny. Jak wstępnie ustalili policjanci, mężczyzna prawdopodobnie przebiegał przez tory. Nie jest to jednak pewna informacja. Niestety mężczyzna nie żyje – mówi Marta Tabasz-Rygiel, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

źródło: rzeszow.wyborcza.pl


Młody mężczyzna zginął potrącony przez pociąg

Sobota, 05-12-2015
KWP

Policjanci z Rzeszowa wyjaśniają okoliczności śmierci młodego mężczyzny, który zginął potrącony przez pociąg towarowy. Do wypadku doszło dziś po południu na stacji kolejowej w Strażowie.

Dziś, kilka minut przed godz. 15, dyżurny policji z Rzeszowa przyjął zgłoszenie o wypadku, do jakiego doszło w rejonie stacji kolejowej w Strażowie. Wstępnie ustalono, że młody człowiek został potrącony przez pociąg towarowy relacji Medyka-Tarnów.  Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Na miejscu trwają policyjne czynności, które mają wyjaśnić okoliczności tego zdarzenia. Policja ustala tożsamość zmarłego.

źródło:podkarpacka.policja.gov.pl


Tragiczny wypadek na torach. Nie żyje 18-letni mężczyzna

Policja ustaliła tożsamość mężczyzny, który w sobotę po południu został śmiertelnie potrącony przez pociąg w Strażowie koło Rzeszowa. To 18-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. Do tragedii doszło przed godz. 15:00.– Tuż przed stacją kolejową w Strażowie młody mężczyzna został potrącony przez pociąg towarowy relacji Medyka-Tarnów. W wyniku odniesionych obrażeń, mężczyzna zginął na miejscu – mówi Marta Tabasz-Rygiel, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci i straż pożarna, którzy wyjaśniali dokładne okoliczności wypadku i tożsamość zmarłego mężczyzny. Okazał się nim 18-letni mieszkaniec Palikówki, powiatu rzeszowskiego. Prawdopodobnie do wypadku doszło, gdy 18-latek chciał przejść przez tory.

(sl)

redakcja@rzeszow-news.pl