Nowa strona internetowa Parafii Strażów

stronaSerdecznie zapraszamy na nową stronę internetową parafia.strazow.pl

  Powstanie nowej strony parafia.strazow.pl oraz wielu innych inicjatyw jakie realizujemy,

jest możliwe dzięki zaangażowaniu młodych członków Rady Parafialnej. Strona internetowa parafii jest prowadzona przez przedstawiciela Rady Parafialnej. Zawiera podstawowe informacje o parafii, duszpasterstwach, grupach parafialnych. Można tutaj znaleźć także zapowiedzi wydarzeń, kalendarium parafii, diecezji, bieżące informacje z życia parafii, komunikaty. Na stronie umieszczono również ciekawe artykuły z wielu dziedzin, linki do ciekawych stron. Odwiedzający znajdą tu także galerie zdjęć, dokumentujących wydarzenia. Zapraszamy do korzystania i sugestii.

Stronę Parafii Strażów zaprojektowaliśmy tak aby Państwo mogli znaleźć wszelkie potrzebne informacje, dokumenty, wydarzenia, związane z naszą parafią.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania strony parafia.strazow.pl, zapoznawania się z wydarzeniami z życia parafii oraz częstego sprawdzania Aktualności. Zapraszamy do udziału w organizowanych przez nas wydarzeń.

Jeśli ktoś z Państwa chce umieścić na stronie  informacje, zdjęcia, prosimy o kontakt. Strona parafia.strazow.pl, na bieżąco będzie uaktualniana, zamieszczane będą wszelkie nowe informacje związane z wspólnotą parafialną, tym samym mamy nadzieję spełnić Państwa oczekiwania. Zapraszamy do odwiedzania strony.

Z wyrazami szacunku
Administrator strony