Ogłoszenia parafialne 1 niedziela Wielkiego Postu – 21.02.2021r.

1. Dzisiaj składka przeznaczona na ogrzewanie kościoła, a z gorzkich żali na kwiaty i na dekorację do Grobu Bożego. Po południu o godz. 15:15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym połączone z wystawieniem Najświętszego Sakramentu. O godz. 16:00 Msza św. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 17:00.

2. W poniedziałek święto katedry św. Piotra Apostoła. Od godz. 16:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

3. Caritas Diecezji Rzeszowskiej przysłał baranki w cenie 5 zł oraz skarbonki wielkopostne dla dzieci i rodzin jako dzieło chrześcijańskiej jałmużny, które składamy jako ofiarę w niedzielę Miłosierdzia Bożego do kosza przed ołtarzem. Baranki i skarbonki są na stolikach za ławkami. Ofiara ze sprzedaży wielkanocnych baranków oraz jałmużna wielkopostna do skarbonek to w tym roku pomoc ubogim seniorom.

4. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Aleksandra Kuziary.

5. Bóg zapłać za ofiary kolędowe składane na tacę.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Marta Michnar, 2)Wiktoria Kawa, 3)Anna Kawa, 4)Stanisława Misiewicz, 5)Elżbieta Peszko, 6)Paulina Peszko, 7)Lucyna Buk, 8)Ewa Misiewicz, 9)Helena Jachowicz, 10)Dominika Puziewicz.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia


FacebookTwitterEmail

Dodaj komentarz